reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Hope - nie wiedziałabym na który zestaw pościeli się zdecydować, takie ładne...
Agaf - śliczne łóżeczka, gdyby miały zasłaniana szufladę, wzięłabym któreś pod uwagę
86ania - ładne, tylko chciałabym zasłonięta szufladę, żeby się nie kurzyło.
Szuflada to u mnie konieczność, bo mało mam miejsca w pokoiku - chociaż pieluchy tam ulokuję. A jesli chodzi o baldachim, to wygląda super, ale nie zdecyduję się na niego, bo to wg mnie zbieracz kurzu (wątpię, czy będę miała siły i zapał, żeby często go zdejmować i prać)
Poziomki - świetne bluzeczki, podoba mi się ta z motylkami ;)
 
reklama
a ja wam powiem ze nie miałam specjlanie dokupowanego materaca do łóżeczka turystycznego ,
miałam gruby ciepły koc , a na koc taką sztywną pościel żeby się nie uginała pod dzieckiem pościel , bo dziecko za miękko miec nie może i jak pytałam położnej jak u mnie była czy tak może być czy materac kupić to mówiła że nie kupować
więc nie kupiłam i teraz zrobię tak samo:tak:
 
Ja na pierwsze 3 miesiace planuje jedno lóżeczko (Gabi nasypała mi cukru na klawiaturę i kiepsko się pisze:wściekła/y:)
Agaf tylko te z tyłu takie poszkodowane
 
reklama
Do góry