reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Doświadczone mamy- czy ważne jest to,że spacerówka może być montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy?
Szczerze mowiąc przeglądam modele wózków tak aby był dość lekki i nie był wielką landarą.
Czy jest sens kupowania wózków 3 w 1(oprócz pewnie ekonomicznego), tzn takich z fotelikiem od razu- skoro i tak fotelik montujemy w aucie i jeździmy ciągle z jednym.Więc można bardziej dopasowac go do wnętrza auta niż do wózka?(w sensie stylistyki).
 
poziomki tył przedniego siedziska:-D
dlatego mówię najlepsze 1 koło 2 i można odwracać siedziska przodem albo tyłemm do jazdy i spokój:tak:
a ponoć nie są aż takie szerokie bo wg standardów powinny się mieścić w drzwiach :-p
 
A mi bardziej podobają się spacerówki jeden za drugim:-)
Ja mam Mutsy duże pompowane koła skrętna oś, super się prowadzi:-), sprawdził się w każdych warunkach
Yra a masz pomysł na rozwiąznie problemu jak wyjść z dwujeczką na spacerek:-)???
Bo ja się zastanawiam nad kupnem takiego podestu do stania na kólkach ale czy moja niespełna dwuletnia wystoi na czymś takim:no:, nie wiem
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki byliśmy dzis na zakupach i są przeceny w Mothercare. Kupilismy np 3-pak pajacyków za 59 zł, 3-pak białych body na krótki rękaw za 29 zł i wiele innych rzeczy. warto sie wybrać ;)))
 
ja po domu chodze w takim sportowym na cienkich ramiaczkach, bo te z usztywnianymi miseczkami uwieraja mnie przy roznych czynnosciach domowych i ten sportowy nawet w miare bedzie do karmienia, bo te typowe dla karmiacych sa takie bleee....antyseksowne, zwykla szmata bawelniana zabudowana po sama szyje....ja kupuje staniczki z Kingi 9 koszt to ok 80zl/szt.) ale nosze je od lat i na prawde warto wydac te pieniazki, bo mam biustonosze ktore maja juz po 2 lata i nawet niteczka z nich nie wsytaje, sa wygodne no i maja odpinane ramiaczka, wiec latwo miche odgiac ;-)

tak mandrzejczuk, te typowo do karmienia są masakrycznie aseksualne. Kupiałam jeden nie tyle do kiarmienia,a dla kobiet w ciąży i ... hmmm po zalożeniu to juz nie jest biust, to wymiona ;))) Tak więc tamtego pięknego dnia przyrzeklam sobie, że jak dlugo będę mogła , nie zrezygnuje z usztywnianych, na fiszbinach, koronkowych. Ja osobiście noszę tylko bieliznę triumph, jedynie ich biustonosze są w stanie ogarnąć moje piersiochy :)
 
jaipur ja widzę sens szczególnie kiedy jedziesz na zakupy to nie musisz brać fotelika i osobno gondoli, która tylko zajmuje miejsce po prostu montujesz fotelik na stelarz wózka i idziesz na zakupy wracasz odpinasz i wkładasz do auta oszczędza czas i miejsce w aucie szczególnie jak ktoś ma mały samochód. A dodatkowo sprawdzałam ceny pojedynczo i w zestawie i zestaw wychodzi taniej, a wszystko i tak trzeba kupić. Na pewno nie odrazu bo najpierw głęboki po jakimś czasie spacerówka ale i tak wychodzi to drożej.
 
reklama
Do góry