reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Kamcia u Ciebie tam to może zwrotne koła się sprawdzają ale u nas w Polsce w środku zimy to za nic w świecie nie chciałabym prowadzić takie wózka przez dłuzszy czas gdzie w wózku zasiada ok 10kg dziecko!!!! Poprostu sie nie da przez te nasze zaspy i źle poodśnieżane chodniki!!!! Miałam doczynienia z obrotowym kółkami i właśnie z takimi na "ala" paskach i jak dla mnie nie ma porównania!!!! A już w szczególności faworytem na naprawdę długi czas użytkowania nawet z 3 latkiem w śroku są wózki Roan Marita. Opiekowałam się włąśnie 3 latkiem i zimą wszedzie dojechałam bez sapania i zakawasach w rękach. Każdy ma swoje zdanie ale ja osobiście mówię nie dla kółek obrotowych do warunków polskich (o ile naprawde dużo chodzi sie pieszo)
 
reklama
Ja mam wózek trzykołowy i jestem bardzo zadowolona. Koła są duże piankowe, nie miałam problemu z pękaniem przez te dwa lata a codziennie kilka godzin nim przejeździłam z małym. Przednie koło jest skręcane i blokowane. Dla mnie to bombowa sprawa te obrotowe, bo w miejscu w każdym sklepie zawrócisz i wymanewrujesz. Naoglądałam się jak niektórym mamom wręcz ciężko do sklepu wjechac. Do tego duży wytrzymały koszyk na zakupy.
RODEO_ABC DESIGN_+RIDER+GONDOLA_3W1 _ibdi_lodz_ (1379909172) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kamcia u Ciebie tam to może zwrotne koła się sprawdzają ale u nas w Polsce w środku zimy to za nic w świecie nie chciałabym prowadzić takie wózka przez dłuzszy czas gdzie w wózku zasiada ok 10kg dziecko!!!! Poprostu sie nie da przez te nasze zaspy i źle poodśnieżane chodniki!!!! Miałam doczynienia z obrotowym kółkami i właśnie z takimi na "ala" paskach i jak dla mnie nie ma porównania!!!! A już w szczególności faworytem na naprawdę długi czas użytkowania nawet z 3 latkiem w śroku są wózki Roan Marita. Opiekowałam się włąśnie 3 latkiem i zimą wszedzie dojechałam bez sapania i zakawasach w rękach. Każdy ma swoje zdanie ale ja osobiście mówię nie dla kółek obrotowych do warunków polskich (o ile naprawde dużo chodzi sie pieszo)

zwrotne koła w tako sa blokowane więc latem możesz zasuwać z obrotowymi a na zime blokujesz i się nie obracają:tak:
więc masz 2 w 1... ja np nawet jade z obrotowymi po piaszcystej plaży jak latem chodze na spacer, bo na prostych nie da się ujechać a dla mnie to w sumie gorsze niż zaspy snieżne..

w śniegu też prowadziłam... i to jeszcze nieodśniezonym bo u nas nie odśnieżają.. co prawda nie na zaspach do kolan... ale też lepiej było na obracanych kółkach niż na prostych....
wiadomo ze co mama to opinia - tak jest ze wszystkim... ale ja uwazam ze jak można mieć wózek z wyborem czy dzisiaj chcę jechać na prostch kółkach czy obrotowych
albo czy tylko na zwyckłych to wybieram opcję nr 1...
 
reklama
Poziomka patrz na mój link wyżej. Powiem Ci że jest słaby wybór, bynajmniej jak na mój gust. Te niektóre wózki to takie landary,że masakra
 
Do góry