reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Vika ale słodziaka masz:-)Moim zdaniem zawzse przyda sie cos cieplejszego bo nawet sami jak gdzies wyjezdzamy latem to zawsze ma sie cos na chłodniejsze dni:-)u mnie wogóle loteria mieszkam w Szkocji:szok:ostatnio mielismy upały w kwietniu a cały sierpień lało:dry:
 
reklama
racja, przyda sie cos na chlodniejsze lub deszczowe dni. lepiej kupic jedna rzecz wiecej niz dzidzia mialaby zmarznac na spacerze.Szczegolnie ze u mnie w maju to moze jeszcze byc snieg :-)

wkleje wam fotelik ktory moj dzidzius dostal od taty pod choinke :D
w rzeczywistosci kolory sa ladniejsze i zywsze niz na zdjeciu :tak: plusem jest to ze pokrycie jest zdejmowane do prania.
 

Załączniki

  • IMG_8425.resized.jpg
    IMG_8425.resized.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_8423.resized.jpg
    IMG_8423.resized.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_8422.resized.jpg
    IMG_8422.resized.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_8421.resized.jpg
    IMG_8421.resized.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_8424.resized.jpg
    IMG_8424.resized.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 37
reklama
A na jaki rozmiar kupujecie ubranka?? Moja mama doradziła, że mam kupić po 3 komplety do szpitala z rozmiarem 56, a resztę na rozmiar 62, bo dzidzia szybko wyrośnie z tych mniejszych.
 
Do góry