reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

też mam takie dylematy. na kombinezon juz za ciepło, z kolei na sama misiową bluzę za zimno, dlatego ubieram jej bluzeczke na długi rękaw, jak potrzeba to na to sweterek, na to bluza misiowa i pikowany bezrękawnik i jest git :-) moja różowa misiowa gotowa na spacerek :tak: szkoda, że nie dziś :-( ale nadrobimy za niedlugo :-)
 
reklama
Ech............ Wy mamy różowych panienek to dopiero macie napewno szał zakupowo kolorowy. A wogóle to nie fair bo chłopcy mają mniejszy wachlarz ubranek, a wam dochodzą sukieneczki spódniczki, tuniczki, leginski :rofl2:

My w kombinezonie też już nie jeździmy ubieram młodego w kurtkę (przyciasna już)pod spód body z krótkim rękawem i bluzeczka jeansy rajstopki lub też nie jak porcie ocieplane buciki:tak:
 
Ostatnia edycja:
aina nie ma sprawy, znajdzie sie pare "perełek" w szafie :tak::-D
ale dla chłopców tez jest dużo fajnych ciuszków, niekoniecznie szarych czy zielonych albo niebieskich. fajne widziałam w zarze, w 5-10-15, w h&m :tak: mojego syna ubieralabym na "metro" :-D żółty, różowy i inne tego typu kolory nie byłyby nam obce :-D do tego dżiny i wszystkie laski jego :-D
 
Franka staram się ubierać tak po dorosłemu czyli w coś co mi się na dorosłym facecie podoba, oczywiście bez przesadyzmu;-) Mój mały mężczyzna najlepiej wygląda w kolorach mocnych typu czerwony, czarny, ciemny grafit, fiolet itp. W beziowym jakoś taki mdły się wydaje.

Rozglądam się teraz za czapką jakąś chustką/szalikiem i butami a tu mam problem bo nie dość że muszą być odpowiednio wyprofilowane w razie jakby się Frankowi zechciało chodzić to muszą mi się jeszcze podobać i pasować do kurtki, a kurtek kupię dwie:eek::baffled:
 
reklama
musze przestac chodzic po sklepach bo zbankrutuje.... nie moglam sie powstrzymac i kupiłam Franowi taką oto koszulke w Zarze :rofl2:
5402500321_1_1_3.jpg
 
Do góry