reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
don - fajna kurtałka, ale chyba cienka co?
jaipur - wypasiony to będzie Staszek w tej kurteczce ;-) jest szeroka, więc przynajmniej go troszku pogrubi ;-) a kolor to powiedziałabym, ze bardziej szarości
kurteczka.jpg
a w ogóle to nie miałam okazji sie pochwalić, ze tydzień temu w sobotę udało mi sie zostawić Staszka z ciotką i wypaśc na zakupsy do centrum handlowego - obkupiłam troszkę młodego...no i siebie - marynarka, dżinsy, 2 pary butów, bluzka - od razu na gębie zrobił się banan :-)
 
Ostatnia edycja:
gag o dziwo całkiem ciepła ta kurteczka, gruba bawełna z podszewką , ona i tak dopiero na 12-18 mies. wiec w sam raz na zimniejsze dni w lecie i wczesna jesienia. Teraz pomykamy na zmiane w kombinezonie i kurtce grubszej (jak troche na zewnatrz cieplej) ;-)

jutro mam luzniejszy dzien na uczelni wiec wybieram sie w przerwie miedzy zajeciami na szmaty ...ostatnio upolowałam kilka tunik z Top Shopa po zniewalającej cenie 8 zl za sztuke :rofl2:
 
karolq ja ubieram małą w różowy polar i na to różowy bezrękawnik- mamy słabość do tego koloru :-D jak zrobie zdjęcia to wrzucę
 
reklama
No my mielismy kombinezon 2 czesciowy wiec chodzimy tylko w kurtce teraz, ale u nas w polsce to lubi byc ze z zimnego odrazu na goraco przechodzi i sama niewiem teraz jakiej grubosci mam kupic kurteczke ale wsumie bezrekawnik to super
 
Do góry