reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
w samochodzie jeszcze nie siedziała, w samym foteliku tak - pierwszy raz już w sklepie, bo musieliśmy sprawdzić, czy jej się spodoba i czy do auta będzie pasować. Była spokojna, ale ponoć niektóre dzieci się buntują.
 
u nas do chodzenia - skarpetki z ABS z baby ono
lepi - pomysłowa ta miseczka :)
basiek - też miałam kupić ten wózeczek, ale chyba jeden x-lander nam wystarczy...hehehe - zwłaszcza, ze podejrzewam, ze młody niedługo znienawidzi ten wózeczek przez jego niemożnośc rozłożenia do pozycji pionowej :-(no ale zobaczymy jak to będzie , poki co to wciąż jest w pozycji półleżacej.

A widzałyście nowego x-landera x-move? bardzo ciekawie się zapowiada, pewnie gdyby był na rynku rok temu to kupiłabym go :-)

A wracając do parasolek...czy któraś z Was wie coś o wózeczku inglesina trip? mam oooogromą ochote na niego, ale wciąż się waham. wklejam link
Inglesina Trip

hope - pomysłowy basenik. Może pomyślę o czyms takim, bo my bezwannowi :-(
aina...super ten płaszczyk!a jakie fajne butki :-)
A jak tam fotelik? kupiliście już? ja wciąż się zastanwiam....wszystko super, fajnie... tylko ta cena...:baffled:

agacio-fajna wiatróweczka! uwielbiam ciuszki dziecięce z h&m.
Sama młodemu kupiłam kangurkę przejsciówke z h&m (jutro obcykam i wstawię), a na poźniej wiatróweczkę na all - o taką:TU * Kurtka WIATRÓWKA z Polarową Podszewką * 86 (2122573693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., ale jeszcze nie doszła do nas, więc nie wiem jaka jest na żywo ;-)
 
Gag super kurteczka!!:) czekam na zdjęcia kangurki:tak: Kochana, fotelik zamówiony teraz na niego czekamy. Jaś już w nim jeździł u koleżanki i był bardzo zadowolony:-) a niedługo wyjeżdzamy do mojej mamy to zobaczymy jak się sprawdzi na dłuższą trasę (tylko niech już przyjdzie!)
 
reklama
Do góry