reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Gag mamy nowy tron Jasia
jasiowytron (1).jpgjasiowytron (2).jpg dziś wypróbujemy:))
 
reklama
Aina wypasiony fotelik:)


Paulina kupowałam kołdrę, poduszkę i od razu pościel na to.Powiem ci że mam w domu dwie zmiany pościeli i też będą pasowały na te ikeoskie wymiary.
 
Aina super fotelik.
Oskar juz dawno jezdzi w takim duzym bo szybko rosnie, na szczescie ten wydatek nas ominal bo fotelik dostalismy po dzieciaczkach sasiadow.
 
agacio - powiedziałabym, że ... tragicznie:baffled:. Trzeba było napisać o stylizacji dziecka na wiosnę i M napisał o sobie i Zosi, jako o samotnie wychowującym dziecko ojcu... zagrał na uczuciach. Jak wczoraj mi czytał ten tekst i widział moją minę, to uparcie przekonywał mnie, że to tylko na potrzeby konkursu...
 
reklama
Lepi - o to widze, ze juz wyniki sa... bo jesli to ten sam konkurs - to ja tez bralam udzial :) ..no i chyba nie wygralam nic... ale widze, ze konkurencja byla przednia!:-D..nie mialam szans..;-)


Aina - fotelik wypas! wyglada na mega wygodny ;))
 
Do góry