reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Lepi nie pomogę:(

Agnieszka
do wiosny jeszcze chwila. Mój mały na razie ma kozaki. A jak się cieplej zrobi to zobaczymy jakie butki mu kupię czy takie do chodzenia czy tylko do wyglądania. Zależy od postępów Igora:)
 
reklama
lepi też nie pomoge, nie znam tej firmy
agnieszka ja o butkach jeszcze nie myslę, ale chyba buty "bartek" są dobre z tego co kojarzę. czym sie kierowac - nie wiem, jeszcze sie tym nie interesowałam, narazie wystarczaja Lenci skarpetki z absem :)
 
tak Bartki właśnie jeszcze, i Gucio :-) Gucio bardzo polecają.

jolek na wiosnę to już bardziej do dreptania właśnie wydaje mi się. a pierwsze butki są bardzo wazne.
 
Jedne do dreptania mam ale to z odkrytym paluchem takie wiązane. Zobaczymy jeszcze co to będzie na wiosnę.Najpierw niech ona do nas zawita.
 
o tak my czekamy na wiosnę, kupujemy buciki do dreptania i jedziemy do jolusi na spacerek po plaży :-)
 
My na wiosnę butki mamy, ale jak będzie wyglądało chodzenie w nich, to nawet nie chcę myśleć... Mikołaj jak tylko założę Mu buta czy nawet skarpeto-kapcia to zaczyna płakać... i stara się je ściągnąć...:-(
 
reklama
lepi , ale ładne te pajacyki - ja mam po Matim. Jak Jej ubiorę za duży, to się czasem budzi z nóżkami w jednej nogawce:-D. Mam nadzieję, ze okażą się dobre jakościowo i będziesz zadowolona.
 
Do góry