reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

w biedrze były/są? drewniane zabawki edukacyjne - klocki, puzzle-układanki, gra wędkarz. wiem, że to dużo za wczesnie, ale juz zakupiłam. Jeśc nie woła, najwyżej sobie poleży te kilka miesięcy ;)
 
reklama
Ja kupiłam w bierdonie zestaw z ciastoliny dla siostrzenicy.

Ale wstrętna ta lalka prezentująca te śpiochy z linku Lepi!!
 
ewcia u nas z butkami nie ma problemu :-)
Emka normalnie zimą miała zakładane półbuciki (kozaczków nie dało jej się zapiąć na nózce:sorry: za tłuściutka była :-p
no i często jak na spacer idziemy to wiadomo , spodnie rajstopki i buciki zbey ciepło było :-) a w domu biega w takich szmaciakach wiosennych zapinany na rzep :-p
 
od czasu do czasu o takich lalkach jest głośno. pewnie słyszałyście o tych przypadkach. to jest dopiero przerażające.
 
Dziewczyny, kupiłam wczoraj w Pepco Julkowi bluzkę z długim rękawem niebieską z napisem "synek mamusi - bardzo kocham swoją mamusię":-D i białymi rękawami. STANOWCZO ODRADZAM, gdyby któraś z Was miała na nią ochotę. Na szczęście kupiłam ją z przeznaczeniem do użytku domowego, bo inaczej chyba bym się wściekła. Chciałam ją wyprać przed ubraniem i jak tylko wrzuciłam do wody, to tak puściła farbę, że już dawno czegoś takiego nie widziałam. Rękawy już nie są białe:no: Całe szczęście, że prałam ręcznie, bo gdybym to wrzuciła do pralki to strach pomyśleć:wściekła/y:
 
Ja ostatnio dostałam komplet z pepco bluza plus spodnie dresowe ... tak wal;ilo niemiłosiernie chemią, że też musiałam wyprać + wszystkie rzeczy, które niechcący miały z tym styczność. Ale teraz już ok jest.
 
reklama
Nie mam czsu ani kiedy do Was napisać, tylko musze zapytac o buty dla maluchów. W jakich stawiają pierwsze kroki? Zastanawiam się pomiędzy Bobux "I-walk" a jakimiś profilaktycznymi.

Maja nie ma w czym tuptać a w paputkach wykrzywia Jej się nóżka

takie czy może takie a może inne but.jpgbut2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry