reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Nasza Zochna chyba jest już jedyną, co w gondoli jeździ, ale dopóki się mieści i jest tak zimno, nie przesiadamy się do spacerówki. A parasolki raczej nie będziemy kupować, bo po to wzięliśmy wózek 2 w 1, żeby później już mieć spokój z zakupem wózka.

A co do fotelika, to jeśli Zosia będzie się dobrze czuła w CybeX Pallas i jeśli w samochodzie będzie pasował, to raczej się zdecyduję. Jeszcze go na żywo nie widziałam. Drogi jest, ale "4" za bezp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja juz zmienilam na spacerowke, ale taka super tzn majaca to co trzeba dla naszego dzieciatka, bo i buda rozkladana super, i rozklada sie na plasko i wygodna bardzo. Zmienilam wozek tylko dlatego, ze lece do Polski i musze miec cos, co sie fajnie zlozy i nie zajmie duzo miejsca w samochodzie. Pierwszy wozek sprzedalam bez problemu wiec moglam sobie pozwolic na drugi. Troche lezka mi sie zakrecila w oku jak zabierali wozeczek dla innej slicznotki, ale pozegnalysmy sie z Lenka z nim i coz oby sie parasolka sprawdzila przez najblizsze dwa lata
 
Gag byliśmy w sklepie, przymierzaliśmy do auta, młody już w nim jezdził u koleżanki w aucie:-) Kupujemy pod koniec miesiące w sklepie internetowym, bo znalazłam taniej:p
 
Dziewczyny, mam pytanko, miała któraś ubranka z firmy Happy Kids? bo zastanawiam się czy kupić małej kilka par śpiochów, ale nie wiem, czy nie będą kiepskie gatunkowo...
 
reklama
pierwsze butki do chodzenia. wszystko w zależności od zasobu gotówki to wiadomo niestety.

ale opinii jest wiele. musi być sztywna piętka. wiele pozytywnych opinii jest do marki elefanten z deichmann.
 
Do góry