reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Mnie się ogólnie parasolki nie podobują, więc nie bierz Karolq mojego zdania pod uwagę;-) ale kolorki fajne:tak:

Jaipur ZEN EN :rofl2:
 
kraolq - ten fioletowy warianacik jest calkiem calkiem :)
..a i cena przystepna bardzo! nie wszyscy mają tysiaki na wóziaki - wiec ten jest naprawde spoko!:tak:
 
ja się nei znaju :-) więc nie pomogę.. m ys pacerówkę mieliśmy normalnie tą z zestawu , i po roku Vi dreptała już bez.. teraz myslę też zeby zużyc do końca ten co mamy :-) choć nie wiem jak to bedzie w praktyce :-p
ale po to kupowałam wózek 3w1 :-p

wiem bo lekka... ale mój się lekko prowadzi i mi nie przeszkadza :-D hihih
 
agacio, ale Karolkowy wózek to nie parasolka :-p:-p:-p
Karolq co mnie sie podoba - obszerny kosz na zakupy - ja zawsze mam milion rzeczy i chodze obładowana więc taki kosz jest naprawde super jeśli dużo rzeczy ze sobą zabierasz ( w moim wózku jest z tym kipesko akurat), podoba mi się ta tacka na picku i na rózne pierdoły (komóka, klucze, lizak cokolwiek jest pod ręką na spacerze nie trzeba gmyrać po torbach) siedzisko też obszerne i wysokie. Amortyzacja itd. kolory. Waga też ok.

Co mnie się nie podoba: Buda ni ejst naciągana pod pałąk, co z doświadczenia wiem, bardzo,a le to bardzo się przydaje - przy wietrze, albo dużym słoncu, albo przy mżawce.
brak dostępu do kosza przy rozłożonym oparciu na płasko. Problematyczne jak dziecie śpi a ty chcesz coś wyjąć.
No i że to nie parasolka,
Dodatkowo- nie można chyba nigdzie obejżeć na żywo tych wózkó zobaczyć jak się prowadzą i z jakiej jakości materiałów są zrobione.
Ogólny bilans in plus. Fiolet mnie się bardzo podoba :p
 
Kamcia tyle ze ja musze wozek na 2 pietro wnosic dlatego chodzi o lekka spacerowke, 3w1 bralam zeby zime przejsc w porzadnym wozku:)

Zelka kolezanka ma wozek z takim samym stelarzem wiec zanim kupie to sie przejade zreszta bardzo podobny;)

Dzieki za opinie jeszcze sie rozgladam;)
 
Żelka no to może parasol:-p;-):-D taki większy:rofl2:

Porzuciliśmy gondolę w końcu i młodzian w spacerówce już śmiga:-)
 
reklama
karolq - wózek spoko, cena bardzo przystępna, dosyć lekki, amortyzacja kół i duży koszyk na zakupy - duży plus, choć zastanawiają mnie te pojedyncze koła z tyłu (tez mi się wydaje, że chyba lepsze są podwójne)

aina - jak fotelik? przymierzaliście mlodego do tego romera? kupiliście go?

agacio- co za awans dla Frania ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry