reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Popieram Hope drożyzna te foteliki:szok:.
Jedynie maxi cosi priori cena możliwa. Ale nie zagłębiałam się jeszcze dokładnie w temat, muszę poszperać i poczytać opinii. Musiałabym w końcu się jak jakiś zdecydować.
 
reklama
paulina wszystkie inhalatory są takie same, znaczy się że inhalują ... ja mam już 2gi ...w pierwszym takim starym starym koromyśle M coś tam złamał ( a to kromysło było fajne bo miało 5 stopniową regulacje inhalowania - czyli wyrzutu powietrza) , teraz mam taki najzwyklejszy microlife'a bez żadnych regulacji tylko on-off i też jest ok. dodatkowe bajery są chyba zbędne.
 
drożyzna, ale powiem Wam, ze jeśli miałabym wybierać czy kupic fotelik za tysiak czy wózek to zdecydowanie wybieram fotelik! My mamy już dwie propozycje od znajomych dotyczące sprzedaży fotelika, ale jednak kupujemy nowy z bazą isofix - tak jak już wczesniej pisałam - młody dostał trochę kasy na chrzciny i od razu postanowiliśmy, ze pójdzie na fotelik. A zmienić muszę migiem, bo wczoraj jak jechaliśmy do lekarza to młody w kombinezonie ledwo się zmieścił do niego

edit: agacio - czarną czy białą? ja chyba tez kupię ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie noszę czapek więc nie kupię:p Zdecydowanie wolę bluzę z kapturem pod kurtkę i w zimno nakładam kaptur. Czapki nie są dla mnie :-p
 
Gag heheh nie wiem chyba czarną;-) fajna a prawie za darmo:tak:
Joluś to męskie;-) ale jak styknie na mój łeb to na spacery będę w niej pomykać:tak: A ty kochana zakładaj czapkę jak przejdziesz porządne zapalenie zatok to się wyleczysz z latania bez czapki, ja się bynajmniej wyleczyłam...
 
Ostatnia edycja:
Agacio widzisz nawet im się nie przyglądałam. A co do zatok ...czego ja już z nimi nie przeszłam,leczenia miałam chyba wszystkie oprócz punkcji. Ale dalej mnie do czapek nie przekonały stąd jest kaptur a nie czapka!
 
no to dobrze choć że kaptur ubierasz ja bez czapy się nie ruszam. A zapalenie zatok miałam takie, że wyłam dosłownie wyłam z bólu, straciłam węch, smak bolała mnie połowa twarzy oko, ucho zęby, myślałam, że wykituję:no: Zadzieram teraz czapkę na oczy prawie;-)
 
reklama
Do góry