reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Bra a stary tzn ten mały sprzedacie? bo jak tak to kasę można dołożyć i kupić nowy. Ale ten jest fajny mówię ci Franek b. zadowolony:tak: Jak dostaliście to bez sensu wydawać kasę na nowy...
 
reklama
My na 100% kupujemy maxi cosi pearl ... bo mamy baze family fix w aucie ... wiec już idziemy za ciosem, chociaz póki co młody jeszcze w łubiance daje rade, więc wyekspaltujemy ją na maxa.
Pearl z baza family fix też chyba ma max gwaizdek z tego co pamietam :tak:
 
My mamy cybex pallas 2 fix (2011 CYBEX Pallas 2-FIX 9-36kg BLUE CITY W-WA (2075881102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - fioletowy) i jesteśmy baaaaardzo zadowoleni. Ptyś ma rok i 3 miesiące więc teraz jeździ jeszcze z tą poduszką z przodu i to jest super bo pas nigdzie jej nie dotyka i widać, że jest bardzo zabezpieczona. Ma isofix i kilkustopniową regulację odchyłu i pochylenia ale mówiąc szczerze po zakupie ustawiliśmy go raz (kupiony w połowie sierpnia) i do tej pory nic nie zmienialiśmy.
 
znajomi maja, Jasiek w nim jezdził- bardzo zadowoleni:) Jaskowi sie podobalo, podoba mi się tez ten concord co ma Jaipur.
 
My mamy cybex pallas 2 fix (2011 CYBEX Pallas 2-FIX 9-36kg BLUE CITY W-WA (2075881102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - fioletowy) i jesteśmy baaaaardzo zadowoleni. Ptyś ma rok i 3 miesiące więc teraz jeździ jeszcze z tą poduszką z przodu i to jest super bo pas nigdzie jej nie dotyka i widać, że jest bardzo zabezpieczona. Ma isofix i kilkustopniową regulację odchyłu i pochylenia ale mówiąc szczerze po zakupie ustawiliśmy go raz (kupiony w połowie sierpnia) i do tej pory nic nie zmienialiśmy.

A macie w samochodzie uchwyty isofix? i jeszcze jedno pytanko - w jakim wieku było Twoje dziecko (ile ważyło) gdy zaczęło jeździć w tym foteliku??
pytam, bo też mam dylemat... Zośka ma 9kg i niebawem musimy oddać fotelik, w którym teraz jeździ. Chciałabym, żeby miała wygodną pozycję półleżącą. No i nie wiem, czy znajdę gdzieś ten fotelik, żeby małą przymierzyć, czy będę zamawiać przez neta...
ale jeszcze się nie zdecydowałam na model, bo im więcej czytam, tym jestem głupsza:baffled:
 
agacio masz racje, a nawet nie pomyślałam o sprzedaży ;)
aina fajny ten fotelik ! :) wygląda na wygodny , do tego z bazą, super!
 
aina - faaajny, dzięki za podpowiedź - teraz tez go biorę pod uwagę ;-) on ma 4 w testach, co nie?
 
reklama
Do góry