reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Hope, wygląda na to, że się prowadzi jedną ręką bez większego problemu. Wobec tego, jeśli spełnia resztę Twoich wymagań to go kupuj:tak: U nas z jazdą przodem do kierunku jazdy nie ma żadnego problemu, ale ja już stwierdziłam kiedyś, że mojemu dziecku jest absolutnie wszystko jedno. Nieważne czy fotelik był leżący czy siedzący, nieważne czy się jeździ w gondoli czy w spacerówce, nieważne czy przodem czy tyłem do rodzica:-D
 
Hope mi też najbardziej podoba się ten graco. I ja bym go właśnie kupiła.
My musimy zastanowić się nad fotelikiem. Myślimy o recaro tym od 9-36 chyba? Co myślicie o tych fotelikach?
 
Fotelik to będzie nasz kolejny problem, bo razem z wózkiem sprzedałam fotelik. Chętnie poczytam o waszych zmaganiach bo jeszcze w ogóle nie zagłębiałam się w temat.
 
my mieliśmy kupować fotelik maxi cosi pearl ale okazało się, że moja siostra ma po córce maxi cosi priori i zrezygnowaliśmy z zakupu. pearl bardziej do mnie przemawia, ale stwierdzilismy, że nie ma co wydawac kasiorki skoro nie trzeba
 
My mamy maxi cosi priori jestem zadowolona, ma 5stopniową regulację odchylenia oparcia, wkładkę na główkę i młodemu się podoba:tak: Tylko mamy bez bazy bo nie mamy w aucie isofixa...

Bra no i co jeździ już Lencia w tym foteliku? Ja się zastanawiałam bardziej na maxi cosi tobi ale cenowo niestety wygrał ten....
 
agacio nasz nawet nie jest przystosowany do isofixa, pewnie dlatego, że jest sprzed 5 lat. nie wiem czy to sie zmieniło w nowych modelach, ale u nas jest niby regulacja ułożenia, ale i tak dziecko jest bardzo w pionie, spania w nim nie widzę. Lenusia jeszcze nie miała przyjemności jechać w nim, więc póki co nie pochwalę sie reakcją.;)
 
Nasz też w przedziale 9-18
Bra wiadomo że tak płasko jak te maleńkie foteliki nie będzie leżał, ale spać się da uwierz mi :tak: Ostatnio nawet tata wytaszczył Franka z samochodu i spał później w domu jeszcze z 40min:tak: A jak wam nie spasi to odacie i kupicie nowy;-)
 
reklama
eee z tym kupicie nowy nie będzie tak łatwo ;/ szykuja się nam wydatki na wiosnę, no ale jak będzie trzeba to będzie trzeba, córeczka najważniejsza :)
 
Do góry