reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Dzięki kochana. Podesłałam kumpeli stronkę z której można zamówić i Alex już pisała mi że też ma więc zobaczę skąd ta kumpela weźmie.
 
reklama
Gag tak ma 4 w testach:))
Agnieszka fajny wózio, ale tak jak pisze Bra jeśli masz możliwośc sprawdź jak się prowadzi:)
 
Wózek spoko ale dość ciężki 12 kg. Nie mój dizajn ale ogólnie nie widzę zastrzeżeń. Poczytaj w sieci opinie użytkowników;-)

Dziewczyny foteliki koszmarnie drogie :szok:
 
dokładnie mega drogie. ale wiadomo bezpieczeństwo najważniejsze. choć ja pewnie poszukam czegoś tańszego . nie stać mnie na fotelik za 1 tys.
 
agacio właśnie. ale obawiam się wypadkowości takiego fotelika. chociaż z drugiej strony gdyby był wypadkowy to jednak byłyby jakieś ślady.
 
Dletego może lepiej z polecenia koleżanka koleżance, choć też wydaje mi się że gdyby był po wypadku to właśnie coś było by widać:tak:
 
no właśnie agacio też tak podejrzewam. ale fajnie poczytać jaki wybór dokonujecie. nas to czeka. ale mój M ma już jakiś tam swój faworyt :-) a swój maxi cosi właśnie chyba sprzedam koleżance w ciąży.
 
Ja stary też chcę sprzedać, a za tą kasę kupię jakąś fajną zabawkę Frankowi:tak:
Paulinka ale Jasiek mieści się jeszcze w małym foteliku? Mój syn jeździ w gondoli a w foteliku ma beznadziejnie nogi przy samej kanapie tak wystawać nie powinny chyba więc już jeździmy w tym 9-18:tak:
 
reklama
Jasiek nie jechał w samochodzie od grudnia bodajże więc trudno mi powiedzieć jak będzie teraz. po prostu mieszkamy w centrum miasta i mamy wszędzie blisko. zakupy, lekarz, wszystko pod nosem. a fotelik jest do 12 kg. więc w grudniu był totalnie na styk.


gondola brzmi ciekawe :) że też Franek się nie buntuje :))


edit: która z mam używa inhalatora? jaki możecie polecić?


aaa i jest fajna wyprzedaż na all może któraś się skusi.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2056276342&ap=2&aid=16757976&bid=3426
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry