reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Gag powiedz koleżance że niech kupi w pasmanterii barwnik i spróbuje przefarbować ten fotelik, jak nie to go nie bierzesz:-D
 
reklama
jolek....mam lepszy pomysł - powiem jej, żeby go nie prała. Brudny róż to juz lepiej brzmi niż róż , nawet jeśli jest "głęboki":-D:-D:-D
 
Gag może fotelik jest głęboki a nie róż :-D:-D:-D

Dziewczyny a ja tak z innej beczki. Obiecałam,że siostrzenicy na 2gie urodziny kupię konia na biegunach.Zastanawiam się tylko czy kupić takiego normalnego konia DUŻY KOŃ KONIK NA BIEGUNACH. RĄCZKI i STRZEMIONA B (2052991311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
czy coś takiego LITTLE TIKES KONIK BUJAK KOŃ NA BIEGUNACH 4 kolory (2055460527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
(linki są przypadkowe,brałam pierwsze z brzegu). Jak uważacie co lepsze??
 
Joluś jak na drugie urodzinki to wydaje mi się pierwsza opcja lepsza :tak: ale dopytaj na pewno czy nadal pragnie takiego konia bo My co prawda nie konia a psa:baffled: na biegunach dostaliśmy dla Szymka na 2gie i teraz stoi i kurz zbiera... zawsze kurz zbierał bo Szymka to kompletnie nie interesowało!
 
oj jolek....:-D no widzisz nie wnikałam w to ;-)

2 letnie dziecko to już calkiem spore dziecko, więc może ten tradycyjny koń będzie lepszy. bo ten drugi to mi się bardziej nadaje dla jakiegos roczniaka.
Zresztą co ja wiem, niech sie wypowiedzą matki starszych dzieci ;-)
 
Jolcia ja też pierwszego obstawiam, dziewczynki uwielbiają konie a ten jest prawie ja żywy i chyba większa frajda z bujania się na takim (samam bym wolała) :-D A ten drugi to kupa plastiku i faktycznie jakiś maławy:dry:
 
Ta druga opcja jest niby od roku do 3 lat i wydaje mi się bezpieczniejsza, chociaż też mi się bardziej zwykły konik podoba. Gdzieś mi się nawet Kubuś Puchatek na biegunach w oczy rzucił .
 
reklama
Do góry