reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

zastanawiacie się nad kupnem nowego fotelika dla naszych dzieciaczków?My sie zastanawiamy i to jest mega trudne jaki fotelik wybrac?9-18kg czy 9-36?no i jaka firma żeby był bezpieczny?
Widziałyście fotelik Cybex pallas?
w Kauflandzie są pieluchy pampers po 68,99, rozm.4 99szt.
 
reklama
bea ja mogę Ci jedynie powiedziec ze ajk wybierasz 9-36 to dziecko powinno siedzieć stabilnie ponieważ to jest siedzący fotelik a nie półleżący jak ten 9-18 no i najlepiej jesli ten fotelik będzie się rozkładał, bo taki maluszek jak zaśnie na siedząco to będzie mu strasznie niewygodnie a jak rozłożysz fotelik do pozycji półleżącej to będzie o niebo wygodniej :tak:
 
kochane jestem mega szczęśliwa ,bo przyjechał do nas przyjaciel, który na stałe mieszka w Anglii i poprosiliśmy go, aby kupił naszej Lence trochę ubranek, i że nie chcemy przeznaczyc więcej jak ok 50 funtów. przywiózł nam 2 torby ubranek :) bodziaki, sukienusie, bluzeczki, spodnie, wszystko mega słodkie :) w PL w życiu byśmy nie obkupili Lenki w takim stopniu. dla przykładu 2pak bluzeczek kosztował 2,5 funta ... czyli ok 13 zł ... 7pak bodziaków na krótki rękawek 6 funtów, czyli ok 30 zł ... no tak, to można robić zakupy ;)
 
Bra dopisuję się. Fotki chcem:tak: Oj to Lenka teraz będzie paradować odstrojona po angielsku:-)
Kurcze ja muszę porobić zdjęcia i posprzedawać Franka ubranka, nie mam już gdzie tego trzymać. Fotelik też chciałam sprzedać, bo zamówiłam dzisiaj nowy. Myślałam żeby tu na bb wystawić i chyba tak zrobię;-)
 
reklama
Do góry