reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

powoli, powoli zaczynamy gromadzic ciuszki na 80cm :) oto nasze ostatnie lowy. pizamki i bodziaki.
 

Załączniki

  • 001.jpg
    001.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 29
  • 002.jpg
    002.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 26
  • 003.jpg
    003.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 004.jpg
    004.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 30
  • 006.jpg
    006.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 25
  • 007.jpg
    007.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 29
  • 008.jpg
    008.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 27
  • 009.jpg
    009.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Sylwia super bodziaki;)

Matusia :-D

Hope u nas sztusce narazie leza jak mala zacznie jesc metalowymi to wyciagniemy i bedzie wcinala;) ma 2 letnia kuzynke ktora tylko z misiem je innych niechce;P
Co do instrumentow moj brat do szkoly flet musial miec
 
nasza ma jeszcze skrzypce które uwielbia.. chodzi i skrzypi pół dnia :-p ale nam jakoś nie przeszkadza bo muzyczka leci z podkładu tylko w takim tempie w jakim ona jeździ po tej błękitnej części strun :-) więc nie ma mowy o "rzępoleniu" a jak profesjonalnie z nimi wygląda :-D DSC03044.jpg
 
Ostatnia edycja:
Sylwia świetne chłopskie ciuchy:-)
Kamcia no cudnie wygląda:tak:

Myśmy w domu się osłuchali instrumentów bo moja siostra do szkoły muzycznej chodziła na skrzypce właśnie;-) do tego keybord, gitara i akordeon:szok: Frankowi kupię instrument jak będzie talent muzyczny przejawiał, bo jak nie to tylko ranił nasze uszy będzie:-D
 
jolek nie ten temat ale już napisze że ja też grałam na skrzypcach za dzieciaka i na pianinie... więc moze talent po mamusi odziedziczyła..
teraz nba jej spresentowanym pianinku gram jej kolędy i inne piosenki od których nuty zapamietałam :-)

no może w przysżłości jej kupię oryginalne sprzęty jak będzie wykazywała chęci....
 
Sylwia - kapitalne bodziaki! Rewelka :))
Kamcia - Slodko Vi oglada :)

Hope - to tez napisalam, ze takie sztucce to chyba bardziej radoche rodzicom sprawia niz dziecku ;]
Aczkolwiek zdarzaja sie talenty w poslugiwaniu/obslugiwaniu sie - wsrod maluchow - sztuccami...
 
Ostatnia edycja:
Kamcia, jaka Ona jest słodka. A Tobie to raczej nic nie przeszkadza, tolerancyjna jesteś, a ja tak nie umiem jak mi cos gra i skrzeczy :-).
sylwia, ubranka czaderskie, szczególnie piżamki wpadły mi oko. Świetne kolorki.
 
matusia a co mam się zlościć na własne dziecko??
np o organki sama dla niej poprosiłam na prezent bo u znajomej nie chciała od nich odejść więc wiedziałam ze jej się spodobają i bedzie grała :tak:
a denerwowałabym się jakby sprzętami rzucała o ściany;-) .. ale jak gra i się bawi i tak słodko wygląda to nic innego jak tylko się cieszyć :-)
 
reklama
No jasne Kamcia. Zazdroszczę Ci tego, ja to jestem taki nerwus jak juz za dużo i za głośno. W ogóle nie lubię TV głośno, krzyków, ale dużo tez znoszę ;-).
 
Do góry