reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
agacio.....ja też chce zdjęcie w foteliku...bo własnie jestem na etapie szukania nowego fotelika dla Staszka. Myśle o zakupie takiego jak ma juniorek jaipurowy: CONCORD Fotelik ABSORBER XT Dark Night (9-18 kg ISOFIX) | Foteliki 9 - 18 kg | Foteliki samochodowe | More4kids
czy jeszcze któryś dziec też ma taki?


a i jeszcze....dziś mi wpadła w oko parasolka x-landera:

X-LANDER XS PARASOLKA+FOLIA+OKRYCIE+24 mGWARANCJA (2042778685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co o niej sądzicie?
 
Gag stylowa parasolka:tak:, ale ja jakoś nie jestem do parasolek przekonana nie wiem nigdy nie miałam ale wydaje mi się że później wszystko w nich klekocze:confused:
Myśmy kupili fotelik bez bazy bo nie mamy izo fixa w aucie:no:
 
gag b.fajna ta parasolka, ja się rozglądam na wiosnę na pewno jakąś kupimy, fajnie, szybko się składa i do auta.
Ja też się za fotelikiem rozglądam. Bo mała już się w barach nie mieści w tym niemowlęcym. 9 kg ma już od dawna, ale jeszcze nie siedzi stabilnie. W związku z tym mam pytanie do mam posiadających fotelik 9-18 czy można non stop jechać z rozłożonym oparciem na pół płasko??
 
reklama
żelka nie oglądaj się naprawdę. wiem że sporo kosztuje, ale co ukrywać wart swojej ceny. my kupiliśmy go ze względu na moją teściową też trochę bo ściąga wózek z 1 piętra, od siebie z drugiego czasami. także naprawdę wart ceny. no i jak dziecko wyrośnie używkę też po dobrej cenie można sprzedać.
 
Do góry