reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

w HMie ten dresik??, bo mi juz w sumie z ciuszków tylko 2ch par dresików spacerowych brakuje :-D i powiem ci ze za 2 pary skarpeteczek to sporo zapłaciliście :p ja ostatnio kupiłam 5 par za 2 złote w carefurze :p, co do ciuszkó to naprawde polecam te z Tesco, sprawdzone przez koleżanki siostrę, piękna miękka bawełna, dobrze się piorą, dobrze się noszą i nie rozwlekają się :-)

tak jest, dresik też w h&m, a co do skarpetek, to wiem, że zapłacilismy sporo ale jak zobaczyłam to > i love mum/dad < to nie mogłam się powstrzymać ;D
 
reklama
tak jest, dresik też w h&m, a co do skarpetek, to wiem, że zapłacilismy sporo ale jak zobaczyłam to > i love mum/dad < to nie mogłam się powstrzymać ;D

ja dostałam już bodziaczki ze skarpetkami właśnie - i <3 Mom i I <3 Dad, fakt są słodkie ;-) więc się w sumie nie dziwie :-D Ostatnio jak widzę jakieś słodkie rzeczy to mi się odrazu na beczenie zbiera :-)
Skusiłaś mnie tymi dresikami, ale przed świętami w tych galeriach to jest taki "szał pał" że ąz mam obawy żeby do jakiejś sie wybrać :wściekła/y:
 
bra nie przejmuj się ja jak zobaczyłam z moim P tą serie "I LOVE MUM / DAD" to od razu cały kopmlet kupiliśmy body śpioszki czapeczki i kaftaniki jedynie u nas nie było skarpetek.
 
Oj nie ja to jak idę do sklepu to obowiązkowo dział dziecięcy muszę zaliczyć chociażby tylko popatrzeć ale z tego patrzenia zawsze coś w koszyku wyląduje i nie zawsze jest to praktyczne i łatwe w ubieraniu, ale wszystko jest takie ładne i jak to mówie " a może się przyda"
 
gag - pierwsza super, ale nie dla mnie, bo miałabym juz teraz problem sie w nią zmieścić... chciałąm jakąś odciętą pod biustem z zaszewkami, żeby do końca wystarczyła
 
no ja to sie ciagle zastanwiam i chodze po sklepach bo szukam czegos eleganckiego na swieta ale nic nie moge znalezc dla siebie:( a to jakis ciuszek sliczny ale nie ma rozmiaru a to cos fajnego ale jednoczesnie za bardzo opiete ;/ wrr... ;)
 
Julisia fajna kiecka:)!
planuje odwiedzić sklep dla mamusiek w styczniu na wyprzedaży,żeby kupić sobie coś brzuszkowego, bo na razie mam 3 pary spodni ciążowych h&m i parę bluzeczek ,ale raczej takich normalnych.Do stycznia może mi przybędzie to wybiorę coś na brzuszek.Bo na razie jak zmierzyłam taką brzuchatkę to marnie to wyglądało.
A dla malucha będę szukać w styczniu, na razie nie ciągnie mnie .. zresztą te tłumy w sklepach odstraszają ..
 
reklama
żelka ja kupuję w pepco zawsze jak jestem w pl i jestem mega zadowolona, ostatnio pamiętam pokupiłam body na krótki rękaw po 4,99 a na długi po 6.99 i się ani nie porozciągały ani nie zmieniłu kolorów, ciesze się że pobrałam nawet większe na zapas bo z jednych juz wyrosła i nosi drugie;-)a te czekają na nastepną dzidzię:-D
mam też innw ciusszki z pepco , bluzeczki spódniczki sweterki i wszsystkie są dobre jakościowo:tak:

ja to zakupów nie mam co robić... bo wszystko posiadam już:-D no jedynie takie jak koszuleczki krótkie itp , no i na zimę dopiero pajacyki bo Vi z zimy a ta będzie lata więc się nie zgra takich cuszków jak np kombinezon na wyjścia czy coś;-)
 
Do góry