reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

fakt rzeczy w H&M są świetne a teraz część jest po przecenianie, i są po 10,20,30zł ale nie wszystko ja wczoraj pokupowałam mojej córce parę rzeczy np sukieneczkę z hello kitty za 20 zł, itp
 
reklama
bra super ciuszki:) to było już w kompletach? i jakie ceny ?

kochana za dwie pary skarpetek zapłacilismy 14,90 zł, za brązowy komplet 49,90 zl, a za różowy 39,90 zł. po nowym roku myślę, że będa jeszcze tańsze. ostatnio widziałam taki fajny puchaty dresik dla malucha- spodenki i bluza z kapturem( z takimi slodkimi misiowymi uszkami), do wyboru kolor ecru, zielony i brązowy za niecale 40 zł. my celowo powoli kupujemy ciuszki, bo faktycznie gdyby zebrac do kupy te wydatki to trochę sie uzbiera, ale jak sie kupuje co jakis czas to tego tak sie nie odczuwa :)

bra00721 rzeczywiscie sliczne te ubranka:) to juz wiem gdzie jutro ide na zakupy:):) dzieki!!!

a bardzo proszę i udanych łowów ;) często na wieszakach są rzeczy przecenione, więc warto tam pobuszować troszku ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochana za dwie pary skarpetek zapłacilismy 14,90 zł, za brązowy komplet 49,90 zl, a za różowy 39,90 zł. po nowym roku myślę, że będa jeszcze tańsze. ostatnio widziałam taki fajny puchaty dresik dla malucha- spodenki i bluza z kapturem( z takimi slodkimi misiowymi uszkami), do wyboru kolor ecru, zielony i brązowy za niecale 40 zł. my celowo powoli kupujemy ciuszki, bo faktycznie gdyby zebrac do kupy te wydatki to trochę sie uzbiera, ale jak sie kupuje co jakis czas to tego tak sie nie odczuwa :)

w HMie ten dresik??, bo mi juz w sumie z ciuszków tylko 2ch par dresików spacerowych brakuje :-D i powiem ci ze za 2 pary skarpeteczek to sporo zapłaciliście :p ja ostatnio kupiłam 5 par za 2 złote w carefurze :p, co do ciuszkó to naprawde polecam te z Tesco, sprawdzone przez koleżanki siostrę, piękna miękka bawełna, dobrze się piorą, dobrze się noszą i nie rozwlekają się :-)
 
gag - też szukam takiej sukienki i nic :no:
Julisia - sliczna sukienka, tez ja oglądałam na allegro, tylko, że szukam ciepłej.

ostatnio weszliśmy z M do dziecięcego, tak tylko sie rozejrzeć i kupiliśmy 2 pary ślicznych skarpetek (jedna 4,90). Ale ogólnie cenowa masakra...
Na razie kupuję takie "perełki" w lumpkach, troszkę się już uzbierało (ostatnio dostałam ślicznego rampersika z długim rękawem za 4zł)
 
cieszę się ze i wam się sukienka podoba bo mi bardzo akurat na święta będzie :-D

a co do skarpetek to niestety drogie one są i 5zł to ten niższy standard, ale wczoraj udało mi sie kupić córeczce w H&M skarpy w trójpaku za 10zł i to antypoślizgi i nawet z nogi nie spadają a ona ma strasznie chude nogi wszystkie inne jej zaraz spadają
 
Lepi....a co myślisz o tych kiecuszkach?
Zimowa, seksowna sukienka dla Najmodniejszej (1360308392) - Aukcje internetowe Allegro

Zimowa sukienka z golfem Święta Cab 36/38 (1368700140) - Aukcje internetowe Allegro

ja się zastanawiam nad tą pierwszą.....

Szkoda, że nie mam blisko do dużego tesco z ciuszkami :-(
ja jeszcze raz polecam body z mothercare :-) a i jeszcze jest taki sklep Pepco - strasznie tanie ciuszki maja!
Tak się napaliłam na zakupy!!!!! jak tylko wrócę z urlopu to śmigam do sklepów!!!!
 
Ja też kupiłam pare rzeczy w H&M faktycznie dobre gatunkowo, w Tesco też nie mogłam się powstrzymać więc kupiłam sukieneczke i spodenki ale w Smyku to uciekłam ciuszki nie są za fajne jakość budzi moje obawy i te ceny za podobną sukieneczke do tej co kupiłam w Tesco tylko że z bardzo twardego jeansu co moim zdaniem działa na minus życzą sobie prawie 3 razy więcej, w Tesko zapłaciłam 30 zł(dodam że sukieneczka jest mięciutka mimo że też jeans) a w Smyku było 99zł. Same śpioszki jak oglądałam to były od 60 - 80 zł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ta 1 mi się bardzo podoba, ale toż to chyba trzeba jakąś L-ke albo XL-ke. Mam u siebie w mieście, w którejś galerii sklep co się zowie Cayman i maja właśnie sporo takich ciuszków, tuniko-sweterkowych, nie drogie bo w granicach do 70 zł sztuka, a jakościowo miłe, niegryzące i nie rozwlekają się po praniu. Teraz się miłuje w polarach są takie wygodne !! :-D

O Pepco też właśnie słyszałam, że duża różnorodność ciuchów, ale nie wiem jak z jakością, któraś może z Was dziewczyny tam coś kupowała?

W Smyku nie wiem, ale robiłam ostatnio zimowe zakupy dla siostry synka w 5 10 15, też jest drogo, a jakość nie powala, zimowego pajaca oddałam na drugi dzień do reklamacji, bo przy 3 rozpięciu, powyrywały się wszystkie napy z przodu i na jednej nóżce ... także ten sklep też jest fe ... :no:
 
Ostatnia edycja:
Do góry