reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Hope - oglądając sama stwierdziłam, że gdybym miała wybrać jedne do wydania, to te ostatnie - wszystkie ładne, ale dwie pierwsze pary bardziej mi się podobają;-)
 
One wszystkie trzy do mnie krzyczą: mnie zostaw, mnie :-D:-D

W sklepie z rzeczami dla maluchów czuję się jak dziecko, od półki do półki i oczopląs :-D:zawstydzona/y: Gorzej jak się patrzy na rachunek :dry:
 
Hope to ja tak w tamtym roku weszłam do C&A i patrzyłam na te ciuszki ze smutkiem,że nie mam komu kupować:( zajechałam do mojej siostry, a ona mi oznajmia,że jest w ciąży... w drodze powrotnej z radością wpadłam kupić pare ciuszków:)) Teraz nie mam kasy i dlatego nie łażę po takich sklepach żeby się nie drażnić ale po Nowym Roku zacznę buszować troszeczkę:)
 
One wszystkie trzy do mnie krzyczą: mnie zostaw, mnie :-D:-D

W sklepie z rzeczami dla maluchów czuję się jak dziecko, od półki do półki i oczopląs :-D:zawstydzona/y: Gorzej jak się patrzy na rachunek :dry:

Skad ja to znam,właśnie wróciłam do domu z dużych zakupów bo kupiłam firanki i zasłony do salonu (te które mieliśmy dostaliśmy od teściowej- używane tak na początek bo z racji przeprowadzki i remontu na nowe zabrakło kaski, teraz trak na święta chciałam żeby były ładniejsze i wymiarowe), no i oczywiście nie obyło się bez odwiedzin w sklepie dziecięcym, oczopląs totalny ale wpadł mi w oko taki kremowo biały kaftanik i musiałam kupić, zwłaszcza że cena była przystępna i tak słodziutko wygląda. Niestety teraz się boję bo może być troszkę maławy bo to rozmiar 56 a maleństwo w brzuszku ponoć będzie większe bo już teraz jest duże i może się nie zmieścić, ale trudno mam 50% szans że jednak będzie dobre!!
 
Ivana podam ci adres to mi wyślesz jak za małe będzie :-D:-D:-p

A przed porodem lekarz dość dokładnie określa wagę brzdąca. I myślę, że z kupowaniem ubranek w najmniejszych rozmiarach warto poczekać do tego ostatniego USG ;-) swoją drogą nie chciałabym rodzić dziecka większego niż 3500...
 
reklama
Do góry