reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

a ja właśnie zakupiłam pościel, długo się nad nią zastanawiałam, roważałam opcję 15 części z różnymi pierdołami ale mężowi nie bardzo się takie przesadzone i przebarwione podobają.
Kupiłam 3 częściową w autka a do tego przepiękną falbaneczkę tiulową pod materac, nad baldachimem się zastanawiam póki co, wklejam zdjęcia:
pościel.jpg
falbanka.jpg
 
reklama
zanka sliczna pościela dla chłopaka! nie ma wątpliwości kto tam sypia:)
a te falbanki na materac też świetne.Gdzie kupiłaś je?
 
a kurde to ja tych wkladek rossmanowych nie widzialam nawet, te c Penaten sa profilowane czyli takie wygiete w miseczke i fajnie przylegaja do piersi, tez maja klej no i nie przeciekaja, a przy mojej produkcji siary bywaja powodzie, dlatego nie zadowolily mnie wkladki kupione np. w Kauflandzie 30sz/7zl bo sa plaskie i przemakaja niestety...ale kupie sobie te z rossmana na probe.

zanka07 sliczna posciel nie widzialam takiej jeszcze

Ja caly czas sie zastanawiam czy kupowac baldachim czy nie...w sklepach babki mowia, ze nie bo to skupisko kurzu,ze malemu bedzie przez to goraco w lato, ale z drugiej strony to tak ladnie wyglada, no i jak bedzie spal w dzien to troche swiatlo przytlumi...z reszta szyfonowy to mozna raz dwa trzy i w reku w wannie przeplukac co pare dni
 
mozna powiedzieć, że baldachim to skupisko kurzu ale równie dobrze, że blokuje ten kurz przed dzieckiem.
jeśli systematycznie będziesz go trzepac i prać to nie powinno byc problemu. my kupujemy baldachim, poniewaz mamy w domku zwierzaczka , dla nas jest to opcja obowiązkowa :)
 
Zanka świetna pościel. Falbanka to niezły pomysł,żeby zamaskować coś co stoi pod łóżeczkiem :)
 
Hope, każdy ciuszek jaki kupisz strasznie mi się podoba i wyobrażam sobie, że też bym takie chciała. Są tak bardzo dziewczęce... mam nadzieję, że dziś na wizycie powie mi że 100% dziewczynka i będę mogła zacząć po Tobie papugować ;-)
zanka, nie podobały mi się nigdy baldachimy, ale ściągłam właśnie z okna taką tiulową firankę ( na rzecz puszystych frędzelków) i myślałam, czy by tu nie uszyć lekkiego baldachimu z niej, ale ta Twoja falbaneczka na materac spodobała mi się bardziej i może do tego ją wykorzystam.

Poza tym dostałam zaproszenie na kawę do znajomych, a skoro jadę na wizytę, to po drodze do nich wpadnę, bo uszykowali mi ciuszki po córce, wkładki laktacyjne itp, no i dzwonili jeszcze, czy nie chciałabym kupić ich wózka, bo wystawiają na sprzedaż. Sama nie wiem, bo jestem napalona na x landera, a oni mają implasta, ale jakby cena była ok, to może się skuszę.
 
Hope śliczne ubranka, bardzo dziewczence
Zenka pościel cudeńko, uwielbiam takie deliktene rzeczy
Matusia pooglądasz sobie ten wózeczek jak ci się spodoba i super cena to wart się skusić, chyba że się zakochałaś w x landerze to i tak nie odpuścisz:-)
Bo ja dostałam bzika na punkcie Mutsy ( a to było 6 lat temu) i żaden inny mi się już nie spodobał:-), ale używam go do tej pory
 
Matusia dziękuję z miłe słowa :-) Trzymam kciuki za twoją dziewczynkę, żebyś mogła rozwinąć skrzydła :-);-) Chociaż przy chłopcach tez można;-)
Może trudno uwierzyć, ale oprócz trzech pajacyków wszytko kupiłam na aukcjach i nie kosztowało więcej niż 10-15 zł :tak: A ubranka są nowe.

Gdy nie ma się od kogo dostać wyprawkę, trzeba sobie radzić inaczej ;-)

Zanka falbanka wygląda cudnie, szkoda, że przy psach nie można jej zamontować, zaraz byłaby cała w sierści.

Generalnie mam nawyki z domu alergików, nie mamy firanek, zasłonek (tylko żaluzje), nie zakładam baldachimów, dywanów na cały pokój, wszystkie maskotki są w specjalnych koszach, bo wszelkie tego typu materiały są siedliskiem roztoczy i kurzu.

Chociaż bardzo mi się to podoba wszystko podoba :tak:

W związku z tym, że nie będziemy montować baldachimu zastanawiam się, jak odgrodzić łóżeczko od telewizora. Fakt, nie stoi blisko, ale jednak chodził w nocy będzie, nie chciałabym żeby świecił na łóżeczko. Może parawan?
 
reklama
Zanka śliczna pościel a ta falbanka rozbroiła mnie, muszę takiej poszukać.

Co do baldachimu ja chciałam taki tiulowy aby przed komarami małą ochronić bo tutaj jest ich pełno ale ostatecznie zrezygnowałam i ewentualnie całe łóżeczko będę przykrywać firanką,
 
Do góry