reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Hope moje łóżeczko, nawet teraz bo śpi tam Madzia stoi koło telewizora, wiadomo nie obok ale blisko i powiem ci że jak jest założony ochraniacz na łóżeczku to nic tam jejnie świeci i nie razi, wiadomo śpi obrócona głową do telewizora i dodam że nie mam baldachimu,
 
reklama
Ja sobie uszyłam falbankę do łóżeczka ale z materiału. Też mi się to spodobało, bo jak materac jest na najwyższym poziomie to potem taka luka powstaje w łóżeczku i wolę to przyozdobić :) Nie rozgryzłam tylko na jakiej zasadzie tę falbankę się montuje bo przecież materac opiera się na "kratownicy" a ona jest przymocowana jakoś do ramy łóżeczka więc ta falbanka musi mieć chyba jakieś rozcięcia na te miejsca... Ale damy radę - poprawię jak będę montować łóżeczko :) Baldachim to mi się podoba tak na początku. Mam taki tiulowy po Pauli i zamontuję go sobie a jak się znudzi to zero dramatu i pójdzie w kąt.

Hope parawany mi się podobają. Niektóre są bajeczne. Chociaż dla dzieci to jakoś nie ma wyboru. Ale można kupić taki trzyczęściowy w jednym kolorze i udekorować czymś, pomalować, ponaklejać coś. Ja sama kombinuję co by zrobić, żeby małego oddzielić od naszej części towarzysko-telewizyjnej pokoju.
 
Hope - być może parawan pomoże, ale czasem nawet jak się nie spi w pokoju, w którym jest włączony telewizor, ale w sąsiednim, to światło od telewizora "skacze" po ścianach i przeszkadza...
 
Szymuś miał baldachim i w sumie póki co nadal ma i ja jestem bardzo zadowolona ponieważ wytwarza on właśnie taką miłą tylko jego prywatną przestrzeń nic mu tam nie razi nie świeci ma tak przytulniej mi się wydaję no a kurz jak kurz jest wszędzie trzeba dbać po prostu :tak: I dla Filipa też kupimy baldachim
 
zanka fajna pośliel i to przescieradło super się prezentuje:tak:

co do baldachimu , jak już ktoś chce żeby przed komarami chronił to fajny jest z siateczki , a jak przed tv to materiałowy
ja mam taki:
DSC02966.jpg
 
Oprócz odgrodzenia od telewizora jeszcze musimy zasłonić nasze łóżko :zawstydzona/y::-p Może przez pierwsze miesiące nie ale później :sorry2:

Patrzę na nasz kącik dziecięcy i najlepszy będzie parawan 4-skrzydłowy. Faktycznie można go ładnie ozdobić i będzie git.
 
Hope śliczne ubranka:)
Zanka pościel cudna, a falbanka super sie prezentuje:)
Kamcia słodzki ten Wasz pokoik dla dziewczynek:)

W końcu wstawiam ostatnie zdobycze wypr2.jpgwypr3.jpg

a to prezenty od przyszłej chrzestnej wypr1.jpgadidaski.jpg
 
Hope, Alex super ciuszki, bardzo mi sie podobaja.
Co do rozu dla dziewczynki to trudno znalezc cos nie rozowego, ale ja szukalam usilnie, bo moj maz bardzo naciskal. Wiec to co w gamie rozowej to wiadomo ja kupilam a to co bardziej kolorowe to z mezem.
Bardzo mi sie podobaja ubranka zolte, sa fajne i dla dziewczynki i dla chlopczyka.
Zanka super posciel, niby kolorowa ale taka spokojna i elegancka przy okazji....

Kamcia sliczny kacik dla corci. Kurcze ja nie mam karuzeli.... a moze mi ja ktos kupi ?? :) tzn mam na mysli znajomych lub kogos z rodziny haha
 
reklama
Do góry