reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Marzena ja mam z tej samej serii mebelki w sypialni i do tego też łóżko, to jest nasz prezent ślubny od moich rodziców.
Zobacz załącznik 330326

Ja dzisiaj byłam na zakupach no i weszłam do H&M oczywiście z pustymi rękami stamtąd się nie da wyjść, no i kupiłam komlpecik na wyjście ze szpitala w roz. 62. mam nadzieję, że będzie dobry, bo wolałam kupić większy niz miałby być za mały (zawsze można podwinąć prawda!!).
Zobacz załącznik 330327

To powiedz mi kochana czy ta komoda z prawej (jeśli masz bo nie wiem czy to Twoje zdjęcie) to są trzy szuflady?
 
reklama
Alex cudny komplecik, mój Ryś jak się urodził miał 51cm więc się topił w tych ciuszkach na 56cm ale to dosłownei kwestia tygodnia, dwóch i dorasta. A podwinąć zawsze można :tak:
 
Marzena tak to moje mebelki, a jeśli chodzi o komodę to są to 2 szuflady, a na samym dole dosyć spora półka (otwierana jak barek).
 
Dzięki Alex. Tak ostatnio czytałam. I mam załamkę bo ja nie chcę takiej komody na rzeczy dziecka. Nie dość że trzy części tylko to jeszcze to ostatnie to nie szuflada. Idę skoczyć z mostu :( Chyba faktycznie zamówię coś innego koloru i się przemęczę kilka miesięcy a potem Mateusz będzie miał własny pokój.
 
Marzena ja sprawę z kolorem szafy dla małej rozwiązałam w ten sposób że mimo że jej łóżeczko będzie w naszej sypialni to jej szafa stoi w jej pokoju, a mi się nic nie stanie jak kilka razy dziennie pójdę do tego pokoju po rzeczy dla niej.
 
ja tez miałam zawsze ciuszki w pokoiku małej , i było lepiej , tamz awsze poukładane, sobie leżały i czekały , tam prasowałam.. a nie musiałam ubijać u siebie pełno szaf i ciuchów..
łózko wystarczy
ale to jeszcze zalezy czy ktoś ma pokoik dla maleństwa czy tylko kącik w swoim pokoju ..
 
reklama
styna - dobra robota:tak:
Hope - nie wiem, czy te ubranka będa tak ładnie pachnieć, skoro lepiej nie uzywac na początku płynów do płukania, a sam proszek za bardzo nie pachnie (wypróbowałam)

U mnie też wszystkie linki i suszarka zajęte przez ciuszki, to jeszcze nie koniec prania. Później najgorsze - prasowanie ;-)

A laktator myślę, że kupię w razie potrzeby, bo dla mnie to spory wydatek.
 
Do góry