reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
😂 w tamtym tygodniu jestem w pracy (pracuję z domu ale biuro mam u rodziców w mieszkaniu) i gadam z mamą bo są na wakacjach ze kwiatki podlałam ale mowie że cos śmierdzi i mi mówi żebym sprawdziła lodówkę. Więc otwieram coś śmierdzi, otwieram zamrażalkę a chyba była nie domknięta i wszystko się rozmroziło (jak długo to trwało nie wiem ) ale smród nie do opanowania xD zadzwoniłam po mojego pojechałam do sklepu uzbroiłam się w maseczkę taką budowlaną z filtrami i działaliśmy ale co chwila odruch wymiotny xD
sytuacja z dziś. Naszka mnie ochota na sałatkę jarzynowa. Ochota była tak eielka, że pojechałam 40 km do teściowej po ogorki kiszone, bo wszystkie swoje już zjadłam... stałam nad garami z 2 h. Po czym jak już wszystko wymieszałam, zaczęło mnie tak od niej odpychać, że musiałam szczelnie zamknąć, żeby nie czuć zapachu. Mam w lodówce 3kg sałatki, która tylko ja jem w domu... jak któraś ma ochotę, to zapraszam serdecznie 😃 albo! Mogę wysłać 😃
 
Ciekawe o co chodzi z tymi ogorkami, sama nigdy nie miałam takich ciągot.
Ja tez długo dzisiaj stałam, upiekłam łopatkę wieprzowa z czosnkiem i rozmarynem i do tego sos z nazbieranych na spacerze maślaków. Na szczęście mi się nie odwidzialo 😋
 
Cześć. Mogę dołączyć? Termin wychodzi 24.05. Dziś jest 5+3. Jest to moja druga ciąża, mam już czterolatkę. Do lekarza idę 03.10 to będzie wtedy 6+5.
Dopadł mnie suchy kaszel. Co mogę zażywać? Czy siemię lniane i sól fizjologiczną z kwasem hialuronowym można w ciąży stosować?
O to u mnie bardzo podobnie, też druga ciąża, też mam (prawie) 4-latka, też termin 24 maja, a na wizytę czekam do 2.10 😊 ale chora już byłam 🫣😅
 
Pani doktor powiedziała,że jest ok ale jakoś mnie to martwi,że ciąża wyszła na młodsza jakby. Bo wielkiej możliwości przesunięcia owulacji nie miałam,bo w ostatnim cyklu współżyłam dwa razy w bardzo niewielkim odstepie czasu 🤔 moze się do wyrówna jakoś ,w poprzedniej ciąży,miałam różnicy jeden dzień i to do przodu 😅
 
Pani doktor powiedziała,że jest ok ale jakoś mnie to martwi,że ciąża wyszła na młodsza jakby. Bo wielkiej możliwości przesunięcia owulacji nie miałam,bo w ostatnim cyklu współżyłam dwa razy w bardzo niewielkim odstepie czasu 🤔 moze się do wyrówna jakoś ,w poprzedniej ciąży,miałam różnicy jeden dzień i to do przodu 😅
Plemniki mogą przeżyć przez kilka dni, może przesunęła się owu i dlatego ciąża jest młodsza?
 
reklama
Ciekawe o co chodzi z tymi ogorkami, sama nigdy nie miałam takich ciągot.
Ja tez długo dzisiaj stałam, upiekłam łopatkę wieprzowa z czosnkiem i rozmarynem i do tego sos z nazbieranych na spacerze maślaków. Na szczęście mi się nie odwidzialo 😋
jeżeli chodzi o ogorki kiszone, to akurat w moim przypadku nie robi różnicy ciaza, pochłaniam bardzo duże ilości. Uwielbiam :)
 
Do góry