reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
W pierwszej ciąży mój najgorszy dzień (no może poza porodem bo miałam przeboje 🙈) to jak mąż zapomniał wynieść śmieci bio wychodząc do pracy. Nie mogłam tego zapachu znieść więc uzbroilam się w maseczkę i próbowałam szybko siatkę zawiązać i wynieść. Niestety za szybko. Kubeł mi się przewrócił, śmieci wysypały na podłogę. Biegałam po całym mieszkaniu zaryczana z odruchami wymiotnymi nie wiedząc jak opanować tę sytuację 🤣🤣🤣

😂 w tamtym tygodniu jestem w pracy (pracuję z domu ale biuro mam u rodziców w mieszkaniu) i gadam z mamą bo są na wakacjach ze kwiatki podlałam ale mowie że cos śmierdzi i mi mówi żebym sprawdziła lodówkę. Więc otwieram coś śmierdzi, otwieram zamrażalkę a chyba była nie domknięta i wszystko się rozmroziło (jak długo to trwało nie wiem ) ale smród nie do opanowania xD zadzwoniłam po mojego pojechałam do sklepu uzbroiłam się w maseczkę taką budowlaną z filtrami i działaliśmy ale co chwila odruch wymiotny xD
 
To już musi być mega skrajny przypadek, takie info mam od swojego gina i ogólnie z literatury. Przy pustym jaju w 6 tygodniu też czasem podtrzymają czy coś się nie pojawi do następnej wizyty.
I zaznaczam jeszcze raz 8 tydzień to nie jest późny termin na wizytę, a moim zdaniem dobry termin bo będzie już wszystko wiadomo :)
I nie zabraniam nikomu iść wcześniej 😉

Wystarczy poczytać forum ile jest takich przypadków i to wcale nie są pojedyncze jednostki. Tak samo mitem jest ze beta przy pozamacicznej nie przyrasta do dużych wartości bo tak samo są dziewczyny u których beta urosła do 20tys+ i okazywało się że pozamaciczna. Po prostu nie ma na to reguły i każdy przypadek jest inny. Nie da się tego ujednolicić.
Oczywiście każdy zrobi jak uwaza ale ja chyba bałabym się tyle zwlekać. ☺️
 
Hej wszystkim 4 testy pozytywne jutro pierwsza wizyta u ginekologa ale się stresuje 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20240922_162322.jpg
    IMG_20240922_162322.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 59
Serce bije. Termin z miesiączki na 13maj ,usg 17 maj. Powiedziała że jak nie ma większej różnicy niż 7 dni to patrzymy na miesiączkę. Dostałam skierowanie na badania i na prenatalne,które teraz są darmowe. Następna wizyta dopiero na początku listopada,bo jej nie ma końcem października.
Muszę się udać do Endo,a badania cukrowe będziemy robić w terminie jak wszystkie ciężarne skoro po ciąży cukier miałam wyrównany. Tylko nie wiem czemu mi wpisała w kartę ciąży tydzień 6 ciąży,a nie 7 🤔 nie spojrzałam wcześniej i teraz to widzę dopiero
 
Serce bije. Termin z miesiączki na 13maj ,usg 17 maj. Powiedziała że jak nie ma większej różnicy niż 7 dni to patrzymy na miesiączkę. Dostałam skierowanie na badania i na prenatalne,które teraz są darmowe. Następna wizyta dopiero na początku listopada,bo jej nie ma końcem października.
Muszę się udać do Endo,a badania cukrowe będziemy robić w terminie jak wszystkie ciężarne skoro po ciąży cukier miałam wyrównany. Tylko nie wiem czemu mi wpisała w kartę ciąży tydzień 6 ciąży,a nie 7 🤔 nie spojrzałam wcześniej i teraz to widzę dopiero
No to pięknie ❤️❤️❤️ Super że jest serduszko. Może wpisala skończony tydzień?
 
reklama
Do góry