reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Jest ok, czyli zgadza się z normami jesteś w 5 tyg, skończonym 4 tydzień. Miałaś owulacje potwierdzona może być też tak że to 2 lub 4 dni starsza ciaza, a na tym etapie też robi różnicę. Ostatnio znajoma miala 170, w 10 dniu po owulacji dokładnie a tydzień później 1400
Oki, to mnie uspokoiłaś, a robić przyrost?
 
reklama
Mam puste jajo za sobą, potem zdrowa ciaza(na stanie 3 letnia corka) I w lipcu poronienie zatrzymane. Beta rosła źle od początku. Teraz 4 ciąża
A wcześniej badałaś bete tzn 2 czy 3 dni temu? Jeśli to pierwsza beta to bym poszła jeszcze raz. Są kalkulatory internetowe do wyliczenia czy przyrost jest ok
 
ja mam to samo też niby z bezpiecznych lecz 2 dni po stosunku dostałam strasznego bólu jajnika tak jak by się owulacja przesunęła do przodu .i 2 krechy .u nas 3 córki już się mąż śmieje że pewnie będzie 4 baba a chcielibyśmy synka
Jeju jeszcze jakby w tym calym szaleństwie byłaby to dziewczynka wlasnie … ale jak pech to pech zapewne :(
 
Czesc dziewczyny,w końcu mam wyniki z wczoraj. Myślicie,że teraz warto robic przyrost na tym etapie? Beta 4t1d, a wg norm wychodzi 5 tydzien. To nie za duża ta beta?
wow gratulacje!!! Piękny wynik!!! Nie ma czegoś takiego jak za duża beta. Nieraz wiek ciazy wyliczony nie zgadza się z tym obrazu usg, w jedna lub w druga stronę i być może będzie tak u Ciebie. Mysle, ze jak pójdziesz jutro/ w poniedziałek na usg to już będzie widać pęcherzyk, bo skoro wczoraj była taka beta to na pewno już przekroczy 1000 :)
 
wow gratulacje!!! Piękny wynik!!! Nie ma czegoś takiego jak za duża beta. Nieraz wiek ciazy wyliczony nie zgadza się z tym obrazu usg, w jedna lub w druga stronę i być może będzie tak u Ciebie. Mysle, ze jak pójdziesz jutro/ w poniedziałek na usg to już będzie widać pęcherzyk, bo skoro wczoraj była taka beta to na pewno już przekroczy 1000 :)
W poniedziałek mam umówiona wizytę ❤️
 
Dziewczyny po ivf, będziecie prowadzić ciążę u lekarzy w klinice? Czy tylko idziecie na tą jedną/dwie wizyty z programu i potem szukacie jakiegoś innego lekarza do prowadzenia ciąży? :)
 
reklama
Do góry