reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Jestem w takim szoku dziewczyny, że nie moge zebrać myśli 🙈 jestem Justyna i to bedzie moja 7 ciąża z poprzednich mam 3 synów 9,4,3 lata o ile wszystkie poprzednie były planowane tak ta 🙈🙈🙈 jest efektem chwili uniesienia … nie mogę wyjsc z szoku, bo używaliśmy zabezpieczenia ze starym..
 
reklama
Jestem w takim szoku dziewczyny, że nie moge zebrać myśli 🙈 jestem Justyna i to bedzie moja 7 ciąża z poprzednich mam 3 synów 9,4,3 lata o ile wszystkie poprzednie były planowane tak ta 🙈🙈🙈 jest efektem chwili uniesienia … nie mogę wyjsc z szoku, bo używaliśmy zabezpieczenia ze starym..
witamy bardzo serdecznie. Możesz się rozgościć 😁
 
Jestem w takim szoku dziewczyny, że nie moge zebrać myśli 🙈 jestem Justyna i to bedzie moja 7 ciąża z poprzednich mam 3 synów 9,4,3 lata o ile wszystkie poprzednie były planowane tak ta 🙈🙈🙈 jest efektem chwili uniesienia … nie mogę wyjsc z szoku, bo używaliśmy zabezpieczenia ze starym..
Widocznie było Wam to pisane!!!🫶🏻🤩
Witam wszystkie nowe dziewczyny 😍
Ja dziś ostatni dzień w pracy jeśli wszystko będzie ok...mam pracę fizyczną i trochę mnie brzuch pobolewa, więc... No i dziś USG o 19.00 meeega strres
Daj znać po wizycie ✊🏼😊
 
Czy któraś z was ma książkę mamyginekolog „książka o ciąży”? Polecacie? Czy lepiej kupić „Mamy dla mamy&taty”? :)
Słyszałam, że ta mamyginekolog jest ok.
Ja myślałam nad zakupem "Mamy dla mamy" ale jak już będę mieć pewność, że tak wszystko jest w porządku i się gościu czy gościówa rozgościli 🙂 więc jeśli zakupisz to dawaj znać czy warto 🙂
Natomiast jeśli chodzi o mamę ginekolog to jakoś straciła w moich oczach przez te wszystkie dramy i odklejki więc nie brałam jej twórczości pod uwagę nawet. Zbyt działa mi na nerwy 😅
Miałam „Mamy dla mamy” i zupełnie mi nie podeszła.
Ta jest fajna „Lekko w ciąży. Położna Izabela Dembińska”.
 
Polecam maj na termin porodu - zdecydowanie 😁 Człowiek nie chodzi w zaawansowanej ciąży przy 30-stopniowych upałach i jednocześnie ma się wakacje z dzieckiem.
ja terminy od marca polecam. Jest już cieplej więc na spacerki można chodzić a jeszcze właśnie wszystkie najfajniejsze miesiące przed. Ja wychodziłam z domu rano i wracałam wieczorem niemalże. Nie wiem ile kroków robiłam na początku dziennie 🙈
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny 😍
Ja dziś ostatni dzień w pracy jeśli wszystko będzie ok...mam pracę fizyczną i trochę mnie brzuch pobolewa, więc... No i dziś USG o 19.00 meeega strres
jak wizyta? Ja też miałam o 19. Pęcherzyk rośnie, mini zarodek widoczny. Kolejna wizyta za tydzień znowu :)
 
Hej, macie przeczucie co do plci?? Ciekawa jestem, czy to się sprawdza. Mam mocne wrażenie, że urodzę córkę i już nie mogę się doczekać co się okaże na usg 😅
 
reklama
Do góry