reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Powiedzcie mi iść zrobić betę czy to zbędne,
Test 4 dni po terminie wyraźny .a lekarz dopiero 3 październik
Muszę jakoes witaminy kupić może nanatal 1 ? Co wy bierzecie ?
Mój lekarz prowadzący uważa, ze badanie bety jest zbędne. Jak ktoś się stresuje, to można. Najważniejsze jest uwidocznienie zarodka z akcja serca.

Ja biorę tylko kwas foliowy + foliany, ale pewnie zmienię na mamadha premium +.
 
reklama
Czesc dziewczyny, baaardzo niesmialo sie tu witam 🥹
Od piatku jestesmy na urlopie i ostatnie kilka dni mialam jakies dziwne przeczucie, test zrobiony dzis pokazal baaardzo blada druga kreske, wiec zdaje sobie sprawe, ze wszystko jeszcze moze sie wydarzyc, ale chce sie ta ciaza cieszyc ile bedzie mi dane 🤍
W piatek wracamy do Polski, wiec pewnie skocze jeszcze do Rossmanna po moje ulubione Pinki i jesli test bedzie nadal pozytywny to w poniedzialek wybiore sie na bete.
Na stanie syn z lutego 2023, ktorego jeszcze karmie, wiec cykle sa u mnie dlugie i srednio z regularnoscia, ostatni 38 dni.
Powoli bede nadrabiac watek i mam nadzieje, ze zostane z Wami do maja, zycze Wam wszystkim zdrowka i spokoju 🍀
 
Bardzo Ci współczuję. W pierwszej ciąży wymiotowałam całymi dniami przez jakieś dwa-trzy tygodnie. W tej narazie cisza i mam nadzieję,że tak zostanie.
Ja chyba nie miałam żadnego sposobu konkretnego ,dużo leżałam,bo każdy ruch powodował,że wszystko stało mi w gardle ,w dodatku nie wiele mogłam zjeść ze względu na cukrzycę ciążowa.
ja akurat w tamtej ciąży miałam cholestaze ciążową, ale znam Twój ból, bo cukrzyce miałam w drugiej ciąży. Mam ogromną nadzieję, że ta przeleci mi bardzo nudno. W dodatku czas drugiego porodu był, że tak powiem troche długi, bo od pierwszego skurczu w domu do urodzenia syna minęło raptem 49h 😂
 
ja akurat w tamtej ciąży miałam cholestaze ciążową, ale znam Twój ból, bo cukrzyce miałam w drugiej ciąży. Mam ogromną nadzieję, że ta przeleci mi bardzo nudno. W dodatku czas drugiego porodu był, że tak powiem troche długi, bo od pierwszego skurczu w domu do urodzenia syna minęło raptem 49h 😂
Współczuję tego porodu i cholestazy ,bo przez chwilę ja u siebie podejrzewałam 🙈 W dodatku w 30tc mała wbiła mi głowę w nerkę ,zatrzymała mocz i miałam kolkę nerkowa jakieś 2 tygodnie. Najgorszemu wrogowi nie życze. Dorwało mnie w szpitalu jak byłam na sterydach na płucka,kilka dni,a resztę przwcierpialam w domu. Modliłam się żeby to były kamienie,ale to tylko głową,a lekarz na USG powiedział,że nie gwarantuje że się przekręci i może tak być do ciąży . No wyłam poprostu...ale na szczęście postanowiła zmienić pozycję. Ale ja już do końca nie spałam na prawym boku i ciągle się bałam,że to wróci.
 
Współczuję tego porodu i cholestazy ,bo przez chwilę ja u siebie podejrzewałam 🙈 W dodatku w 30tc mała wbiła mi głowę w nerkę ,zatrzymała mocz i miałam kolkę nerkowa jakieś 2 tygodnie. Najgorszemu wrogowi nie życze. Dorwało mnie w szpitalu jak byłam na sterydach na płucka,kilka dni,a resztę przwcierpialam w domu. Modliłam się żeby to były kamienie,ale to tylko głową,a lekarz na USG powiedział,że nie gwarantuje że się przekręci i może tak być do ciąży . No wyłam poprostu...ale na szczęście postanowiła zmienić pozycję. Ale ja już do końca nie spałam na prawym boku i ciągle się bałam,że to wróci.
Tez mialam przeboje z kolka nerkowa, szczerze moje poczatkowe bole porodowe byly mniej bolesne niz ten atak 🙁
Oby tym razem nas to ominelo 🤞🏻
 
Tez mialam przeboje z kolka nerkowa, szczerze moje poczatkowe bole porodowe byly mniej bolesne niz ten atak 🙁
Oby tym razem nas to ominelo 🤞🏻
Czytałam takie opinie,że która przeżyła kolkę nerkowa to porodu się nie boi 😅 Ja dzisiaj będę dzwonić do mojej gin,bo mnie dopadł 🍄 😭 Całą zeszła ciążę się bujalam ciągle z jakaś infekcja ale trochę później,a teraz z grubej rury 🙄
 
Dzwoniłam,mam sobie kupić clotidal 500 bez recepty. Mam nadzieję,że mi przejdzie. Przy okazji zrobię spacer z młodą i małe zakupy 😉
U nas dzisiaj fajna pogoda,trzeba skorzystać.
 
Współczuję tego porodu i cholestazy ,bo przez chwilę ja u siebie podejrzewałam 🙈 W dodatku w 30tc mała wbiła mi głowę w nerkę ,zatrzymała mocz i miałam kolkę nerkowa jakieś 2 tygodnie. Najgorszemu wrogowi nie życze. Dorwało mnie w szpitalu jak byłam na sterydach na płucka,kilka dni,a resztę przwcierpialam w domu. Modliłam się żeby to były kamienie,ale to tylko głową,a lekarz na USG powiedział,że nie gwarantuje że się przekręci i może tak być do ciąży . No wyłam poprostu...ale na szczęście postanowiła zmienić pozycję. Ale ja już do końca nie spałam na prawym boku i ciągle się bałam,że to wróci.
Tez mialam przeboje z kolka nerkowa, szczerze moje poczatkowe bole porodowe byly mniej bolesne niz ten atak 🙁
Oby tym razem nas to ominelo 🤞🏻

W takim razie kobietki życzę Wam bardzo nudnych ciąż żeby się w nich nic kompletnie nie działo, aż żeby było nudno, ale prawidłowo ❤️🥰
 
reklama
W takim razie kobietki życzę Wam bardzo nudnych ciąż żeby się w nich nic kompletnie nie działo, aż żeby było nudno, ale prawidłowo ❤️🥰
I wzajemnie! Oby nam ten czas zlecial bez komplikacji 🥰 My w ogole nie planowalismy tak szybko drugiego dziecka, wiec radosc miesza sie z przerazeniem, jak to bedzie.
Doczytalam juz, ze dwojke masz w domu to pewnie rece pelne roboty 🙈
Planujesz juz jak powiesz starszakom? Moj maluch ma 19 miesiecy i nawet nie wiem, jakbym sie miala do tlumaczenia zabrac 😂
 
Do góry