reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Witamy się
Na pokładzie mamy 3 córki wiek 14 11 5 lat
Obecnie termin z om 22.maj .2025r
Lekki stresik bo troszkę czasu minęło od ostatniej ciąży .do lekarza idę 3 października będzie to 7 tydzień
Witamy 😊
My tez mamy na pokładzie dwie córeczki 10 i 9 lat.
A mój stres przed pierwsza wizyta sięgał zenitu 🙈ale od soboty jestem spokojniejsza bo z naszym ❤️ na ta chwile wszystko w porzadku.
 
reklama
Widzę, że są tutaj mamusie większej ilości dzieci niż jedno. Powiedzcie mi jak u Was było z mdłościami? Macie jakieś złote rady? Moja pierwsza ciąża jeśli chodzi o to była okropna. Codzienne wymioty przez cały dzień… i tak aż do porodu… ostatni raz było 2 dni przed porodem
 
Widzę, że są tutaj mamusie większej ilości dzieci niż jedno. Powiedzcie mi jak u Was było z mdłościami? Macie jakieś złote rady? Moja pierwsza ciąża jeśli chodzi o to była okropna. Codzienne wymioty przez cały dzień… i tak aż do porodu… ostatni raz było 2 dni przed porodem
Bardzo Ci współczuję. W pierwszej ciąży wymiotowałam całymi dniami przez jakieś dwa-trzy tygodnie. W tej narazie cisza i mam nadzieję,że tak zostanie.
Ja chyba nie miałam żadnego sposobu konkretnego ,dużo leżałam,bo każdy ruch powodował,że wszystko stało mi w gardle ,w dodatku nie wiele mogłam zjeść ze względu na cukrzycę ciążowa.
 
Widzę, że są tutaj mamusie większej ilości dzieci niż jedno. Powiedzcie mi jak u Was było z mdłościami? Macie jakieś złote rady? Moja pierwsza ciąża jeśli chodzi o to była okropna. Codzienne wymioty przez cały dzień… i tak aż do porodu… ostatni raz było 2 dni przed porodem
Xonvea od ginekologa na receptę
 
Też macie stracha tak jak ja..kilka miesięcy temu myślałam o kolejnym ale jakoś z mężem stwierdziliśmy że 3 starczy a tu bach 2 kreski
 
Powiedzcie mi iść zrobić betę czy to zbędne,
Test 4 dni po terminie wyraźny .a lekarz dopiero 3 październik
Muszę jakoes witaminy kupić może nanatal 1 ? Co wy bierzecie ?
 
Widzę, że są tutaj mamusie większej ilości dzieci niż jedno. Powiedzcie mi jak u Was było z mdłościami? Macie jakieś złote rady? Moja pierwsza ciąża jeśli chodzi o to była okropna. Codzienne wymioty przez cały dzień… i tak aż do porodu… ostatni raz było 2 dni przed porodem
W pierwszej ciąży wymiotowałam od 6 tygodnia. Znam to okropne uczucie, gdy nawet po wypiciu wody biegłam szybko do toalety 🤢 Z jedzeniem czegokolwiek był dramat. Po jakimś czasie lekarz przepisał mi na receptę tabletki xonvea. Musiałam brać 4 tabletki dziennie, aby chociaż zminimalizować te wymioty. Po nich było trochę lepiej. Niestety nudności utrzymywały mi się do 5 miesiąca włącznie.
 
Powiedzcie mi iść zrobić betę czy to zbędne,
Test 4 dni po terminie wyraźny .a lekarz dopiero 3 październik
Muszę jakoes witaminy kupić może nanatal 1 ? Co wy bierzecie ?
Zanim zaszłam w ciąże, brałam regularnie Prenatal Primo , Prenatal Dha oraz Pueria magnez. W tej chwili zamiast Primo biorę Prenatal Uno i nadal Dha oraz magnez.
Co do bety, ja robiłam 3 razy aby sprawdzić czy są prawidłowe przyrosty. Ale każde oczekiwanie na wynik to był dla mnie tylko dodatkowy stres.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry