reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

Czy wy też macie ból jakby jajnika pachwin? Ja dodatkowo od rana mam przy podcieraniu brązowy śluz..
Generalnie plamienie na tym etapie nie musi oznaczać niczego niebezpiecznego. Mogą to być pęknięte naczynka lub np. opróżniający się krwiak.
Martwimy się raczej czystą, żywą krwią.
 
reklama
Czy wy też macie ból jakby jajnika pachwin? Ja dodatkowo od rana mam przy podcieraniu brązowy śluz..
W 1 ciąży miałam bóle w pachwinie i podbrzusza,plamienie wystapiło w 5 tygodniu bo zrobił mi się krwiak. W tej ciąży plamiłam w dzień przed spodziewaną miesiaczką oraz w jej dniu. A bóle pachwiny również od czasu do czasu się pojawiają i nie są mocne.
 
W 1 ciąży miałam bóle w pachwinie i podbrzusza,plamienie wystapiło w 5 tygodniu bo zrobił mi się krwiak. W tej ciąży plamiłam w dzień przed spodziewaną miesiaczką oraz w jej dniu. A bóle pachwiny również od czasu do czasu się pojawiają i nie są mocne.
Bardzo dziękuję, w takim razie noł stress, czekam spokojnie do wizyty,co ma być to będzie 🥰 Te dzieci od poczęcia stresu napędzają 🤣
 
Apropo snów . Jeszcze zanim dowiedziałam się o ciąży to śnił mi się ząb. A konkretnie,że mi wyleciała plomba,miałam okropna dziurę i się martwiłam z kim zostawię młoda,żeby jechać do dentysty xd Taki chyba średni ten sen. A dzisiaj od nowa zęby....tym razem mi się śniło,że młoda otwarła usta,a z tyłu miała dwa zęby trzonowe i mówię do mojego męża,patrz zęby z tyłu jej już wyszły 😳😳 Strasznie dużo tych zębów ostatnio.
 
reklama
Witamy się
Na pokładzie mamy 3 córki wiek 14 11 5 lat
Obecnie termin z om 22.maj .2025r
Lekki stresik bo troszkę czasu minęło od ostatniej ciąży .do lekarza idę 3 października będzie to 7 tydzień
 
Do góry