reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mamamilka zazdroszczę zakupów. Życzę udanych łowów i mega rabatów :)
Myślę że jeszcze chwilę i kręgosłupy nam wysiądą, bo dzieci nie będą chciały nic innego poza chodzeniem robić. Filip już powoli się przymierza do chodzenia, ale odkrył też uroki raczkowania więc większość dnia spędzamy na podłodze :). Jak przyjdzie lato to nasze szkraby będą już nieźle maszerować:).
 
reklama
@kasia0121 nie dziękuję żeby nie zapeszac. To czy jutro pojadę to zależy od nocy... Pojechaliśmy wieczorem na SOR, bo mały po drzemce wstał z gorączką [emoji20]. Pierwszy raz mamy gorączkę dotego kaszel taki okropny. Lekarz zbadał i okazała się jakaś wirusowka, pluca, oskrzela czyste, wszystko inne też więc mamy zbijać temperaturę ibuprofenem i syropek na kaszel dalej dawać. Jak nie minie we wtorek to mamy się zgłosić.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co się tym razem przyczepilo do Miloszka? Jak minęła noc? Hmm gorączka może być od ząbkowania, tylko skąd ten kaszel. Dobrze, że osłuchowo czysto.
 
Dzisiejszy dzień był masakryczny[emoji45]. Mały wstał po 5 cały rozpalony i od tamtej pory ciągle gorączką się utrzymuje. Po 17 miał prawie 40 stopni, całe szczęście udało się zbić zimna kąpielą. Cały dzień prawie przespał, teraz też zasnął z temperaturą 37,8. Mam wrażenie że te leki nie działają.... Boże żeby noc była spokojna.. pierwszy raz mamy gorączkę, nie wiem jak sobie z nią radzić.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka a co podajesz na zbicie gorączki? Mój Filip nie szedł na paracetamol i pediatra zapisał mu nurofen. Mówił że większe dzieci nie zawsze chcą iść na paracetamol. Mówił też że jeżeli po nurofenie nie spadnie gorączka to po 4 godzinach podać paracetamol i tak na przemian. Szybciej działa czopek od syropu. No ale Stare sposoby są niezawodne. Najlepsze okłady i zimna kąpiel. A jak kaszel?
Biedny Miloszek, noc już powinna być lepsza. Ściskam Was mocno i jestem myślami z Wami.
 
Mamamilka jak u Was? U nas jakby co to działa ibufen. Obstawiam trzydniowke u Was. Obserwuj czy są jakieś inne objawy poza gorączką, jeśli nic nie ma to trzydniowka pewnie. Natalka już przeszła. Ale Wam pozytywną energię. Wiadomo, jak dziecko choruje to caly dom choruje. Jestem ż Wami.
 
Dzięki dziewczyny, lekarz stwierdził właśnie ta trzydniówkę ale pomimo gorączki Miłek ma taki paskudny kaszel i to tyle z objawów. Noc była spokojna na szescie, od 2 już nie miał gorączki, rano wstał z uśmiechem. Teraz śpi bo widać że jest bardzo oslabiony tym wczorajszym dniem. Podawałam ibum i paracetamol na przemian, na okłady się darł a kąpiel była strzałem w 10. Wczoraj to mąż zostawił wszystko i przyjechal, cały dzień się nim zajmował.

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh, ta gorączka. Żebyśmy nie wiadomo jak się starały to nie uchronimy dzieci przed chorobami.
Miloszek pewnie jest zmęczony i musi odespac tą gorączkę. A jak dzisiaj sytuacja?

Dziewczyny, dzisiaj zdałam sobie sprawę że za chwilę święta, a ja jeszcze nie zaczęłam przedswiatecznych porządków. Wypadałoby też umyć okna po zimie ale jak na razie pogoda na to nie pozwala. W ogóle muszę w tym roku dla Filipa zrobic jakiś pancerny koszyk żeby poszedł go poświęcić i żeby nie rozsypala się cała zawartość po kościele jak przyjdzie mu do głowy nim rzucić. Jakoś nie wyobrażam sobie że będę nurkować między lawkami zbierając pisanki:-) :)
 
@mamamiłka Jak Miłek się czuje?
Mam pytanie usuwałaś już ósemki? Pytam bo ja teraz próbuję znaleźć jakiegoś chirurga,drugi dzień na przeciwbólowych jestem,noc nie przespana.Trzeba je usunąć :/
 
reklama
U nas ciężko, wczoraj byłam znowu na SOR mały strasznie kaszle. Podejrzenie zapalenia oskrzeli, dostaliśmy antybiotyk i mamy robić inhalacje. Po niedzieli kontrola jak nie przejdzie albo dojdzie gorączką to szpital.... Moi rodzice chorzy jestem w centrum epidemii... Kasia ja też całkiem zapomniałam o świętach, za nic nie czuję klimatu nawet...
@Madziołek. Jeszcze nie usuwalam, jak wrócę do Wawy to się za to biorę, na chwilę obecną zrobiłam zdjęcie całej szczęki. Trzymaj się bo to straszna męka ten ból[emoji45], mam ciarki jak sobie przypomne. Mogę Ci polecić chirurga w Warszawie ale chyba miałabyś za daleko. Ostatnio wszystkie nas bolą zeby....

Napisane na Redmi 5A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry