reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

W rytm muzyki to może nie ale czasem się zdarza że kiwa głową albo sprężynie sprężynuje jak leci muzyka. Co do podążania za wzrokiem to nie zauważyłam ale czasem łapie jak np.powiem że idzie kotek to patrzy gdzie jest
 
reklama
Hmmm, a może wtedy jak mój brat przechodził ospe to Filip nabrał przeciwciał.

Filip jak słyszy muzykę to buja się do niej, kręci rękami i stopami. Czy to jest w rytm muzyki, raczej nie.
Zabawa w akuku jest jego jedną z ulubionych, najlepiej do tego służy firanka. Filip bawi się z takim namaszczeniem, że później muszę zakładać firanke na żabki.
Co do patrzenia, to nie podąża wzrokiem za tym co ja, chyba że tak jak Mamamilka zwrócę mu na coś uwagę, np że idzie kot, wtedy bardzo długo wodzi za nim wzrokiem.

Dziewczyny a jak Wasze noce? Poprawiły się trochę? Bo ja tracę nadzieję że Filip kiedyś przespi noc bez pobudki. Co prawda raz jest lepiej, a raz gorzej, ale minimum te dwie pobudki w nocy są.
 
U nas noce nadal kiepskie . Kubuś budzi sie co 3-4h nawet czasem co 2 :(
A czy wasze dzieci przytulaja np. misie poduszki kocyki ?
 
Ostatnia edycja:
U nas też są pobudki, w środku nocy na picie i poranna na karmienie. W ogóle ten sen to czasem taki niespokojny jest, śmiejemy się ż moim M. że to sen na zająca. A jak mocniej zaśnie to mówimy, że śpi jak borsuczek.
Wydaje mì się, że przebija się nam kolejny ząb, bo ostatnio trochę poplakuje w nocy. Kasia ja to ie wiem kiedy uda się w końcu spokojnie przespać całą noc...
 
Wiecie co, razem z mężem myśleliśmy o podjęciu za kilka miesięcy starań o rodzeństwo dla Filipa. Ale w chwili obecnej jakoś mi ten pomysł odchodzi. Jestem tak spragniona przespania całej nocy i odespania tych bezsennych miesięcy, że kolejne dziecko to raczej dalsza przyszłość.

Martex, Filip nie przytula się ani do maskotek ani do kocyków. Czasami położy, czy oprze się o dużego misia (3 razy większego od niego). Za to przytula się do mnie, męża i dziadków.
 
Jejku u nas też te noce kiepske, ale trochę lepiej jest niż bylo. Teraz zdaza się że dwie noce w tygodniu są spokojne i tylko 1 lub 2 pobudki, no i nie ma już takiego jeczenia ciagle w nocy i płaczu ciężkiego do opanowania.
@kasia0121 podobno z kolejnym dzieckiem jest już latwiej[emoji18], ale mnie ta perspektywa nie przespanych nocy też przeraza[emoji50]. My teraz mamy kredyt na głowie w piątek mamy notariusza[emoji18], wiec kolejne dziecko to pewnie za parę lat[emoji17].
W srode idę z małym do pediatry prywatnie bo w tym miescie jak byłam na NFZ, to raz mi łaskę robili, a dwa dowiedziałam sie ze dziecko jest za chude!!! I ze do neurologa mamy iść bo jak to posadzony nie siedzi... A po tej wizycie Miłcio za parę dni już siedział prosto sam, robi cały czas postepy i wstaje sam przy meblach. Martwia mnie te plamy suche i czerwone bo zaczęły pokazywać się na raczkach, a na dodatek ma dziwne kosteczki na dole plecow[emoji45]. I mamy jakiś dziwny kaszel, który mi się nie podoba, wiec wolę to skontrolować. Same problemy ostatnio...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamamilka i bardzo dobrze że idziesz do lekarza to skontrolować. Może to jakaś alergia. Daj znać po wizycie.
Ja też z Filipem chodzę prywatnie do lekarza Na NFZ tylko do przychodni na szczepienia, co prawda mamy tam fajną lekarkę ale wiedzy to ona nie ma. Zresztą sama ze sobą zawsze chodzę prywatnie, już się pogodzilam że jak człowiek chce mieć trafnie postawiona diagnozę i skutecznie się leczyć to trzeba płacić. Taki chory system. A składki i tak trzeba opłacać 8-)
Czyli już macie swoje mieszkanie? Kiedy przeprowadzka? Chwal się :)

No nasze noce niby lepsze od tych co były, jednak daleko nam do ideału. Ale czekamy cierpliwie.
 
@kasia0121 jeszcze zostały formalności czyli notariusz a później remont jakieś 3 tyg, wiec przed świętami może się wprowadzimy na swoje. W niedzielę jadę wybrac panele, płytki itp. I mam zamiar zaszalec[emoji16].
@Martex2003 bo właśnie obstawiam alergię tylko nie wiem na co. Co do mleka to mój synek jest na piersi od początku innego mleka nie ruszy. Po marchewce ma zaparcia ale dostaje ją i dostawał w minimimalnych ilosciach, zresztą w sloiczkach jest w większości marchewka. Nie przeskocze tego bo maly jest wybredny do mojej kuchni. Myślałam że to od jogurtu i mu nie dawalam no i niby na nogach troche zeszło ale pojawiło się na rękach... Wiec już jestem głupia i ciekawi mnie co lekarz na to powie... Kurde my to mamy od początku coś,[emoji17] najpierw wcześniejszy poród potem te głupie spinania i prezenia wrrr nie chce tego pamiętać... Potem problemy z kupka a raczej jej brakiem a teraz to coś na skórze. Dziewczyny czy wasze maluszki tez maja takie czerwone policzki?? Jak wypieki?, bo mój ma cały czas, gorączki nie ma gorąco też mu nie jest i tak się zastanawiam czy to od zębów może być...

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Policzki tez pewnie od alergii. Ehh my tez mielismy ciężkie 3 mce . Noce byly dziwne bo bardzo wiercil sie i rzucal tez nie chce tego pamiętać:( ja juz podejrzewalam wszytsko u mojego synka teraz tez nie jest lepiej :(
 
Do góry