reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kasia może wyjdzie coś na dniach[emoji5]. Co do fizjo to właśnie wiem, że taka moda się na to zrobiła i boję się, że może tylko znajdować cos czego nie ma. Na chwilę obecną Miłek rozwija się raczej prawidlowo. Zrobil się taki lobuziak[emoji57], zespół dzis ochraniacz do łóżeczka i dodatkowo pokazuje mi jezyk[emoji57]. A jaki dumny z siebie[emoji16], dodatkowo Panicz krzyczy zeby mu zabawke podac, a jak zobaczy moj telefon to 3 sekundy i w raczkach już ma.
Kasia współczuję koleżance przeżytych nerwów i stresu... Wrr no rozszarpalabym takiego babsztyla i to ma być pedagog.. Bez komentarza.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas nadal nie ma zęba. Za to jest nadludzka energia... Natalka praktycznie nie śpi... Ja padam już. Dziaselka twarde i białe i takie pagorkowate wlasnie, widzę te dwa gady na dole, ale dalej nie wyszły... żel stał się naszym przyjacielem.
Choroba przegoniona na szczęście. Ja wlasciwie nie spie. Znowu weszłam w stan czuwania. Matki to narzędzie istoty, co się dziwić, że potem rodzą się nadludzkie dzieci :-)
 
No właśnie, skąd nasze dzieci mają tyle energii?! No skąd.
Mamamilka to lobuziak mały Ci rośnie. Ale jak to mówi mój dziadek: chłopcy mają wybijac okna a dziewczyni mają być damesami:) nasz Filip też jest strasznym niszczycielem. Ostatnio urwał babci złoty łańcuszek.
Mamsmilka to telefon może być fajnym motywatorem do raczkowania.;)
Jahjahbob pewnie na dniach wyjdzie jakiś ząbek. Trzymam kciuki za Wasze i nasze zabkowania:laugh2:
 
U nas też brak ząbków. @Jahjahbob Aleks też waży 8kg nie staje i dalej mieści się w foteliku.
Wczoraj kupiliśmy na próbę pampersy w lidlu Lupilu 4 wypróbowaliśmy na noc i o dziwo sprawdziły się,brak odparzeń,uczulenia czy czegokolwiek innego.Jestem mile zaskoczona chociaż po otwarciu opakowania nie wyglądały tak obiecująco.Czy któraś z was ich używa/używała?
Teraz planujemy zakup huśtawki i fotelika do karmienia
 
Madziolek ja ostatnio przeszłam na dady, ponieważ pampers zaczął Filipowi przemakac. Wydaje mi się że dady są bardziej chłonne od pampersow. Tych pieluch z Lidla jeszcze nie próbowałam ale skoro piszesz że są dobre to też wypróbuję.

Krzesełko do karmienia kupiliśmy jeszcze w październiku, takie z funkcją rozkładania na fotelik i stolik. A hustawke mamy w spadku po starszej kuzynce, taka zwykła prosta huśtawka - Filip jest nią średnio zainteresowany.
 
My nadal bez zębni[emoji53], noce placzliwe dziś od 4:30 do 6 nie spal dopiero jak dalam panadol to chwilę później blogo zasnął. Czyli jak nic to wina zębów, po nocach już mi się śnią..
Dziewczyny to mój Miłek wazy chyba najmniej bo jakieś 7,800. Ale jest długi w foteliku juz mu trochę nogi wystaja. Nie siedzi jeszcze o wstatwaniu nie ma mowy, jedyne co to raczkuje jak mu się zachce oczywiscie.
@ Madziolek nigdy nie uzywalismy tych pieluszek ale jak polecasz to może kupimy. My fotelik do karmienia dostaliśmy na chrzciny od chrzestenej. A o hustawce to może pomyślimy jak uda nam się kredyt na mieszkanie dostać i będziemy już na swoim a raczej na bankowym[emoji51].

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasza noc też była daleka od idealnej. O 2 w nocy Filip się obudził z płaczem. Podałam mu nurofen i nasmarowalam dziąsła i o 3 zasnął. A popołudniu chyba wymacalam drugą dolną jednynke. Ale nie mam pewności. Może jutro uda mi się zobaczyć.

Dzisiaj odpuscilismy spacer bo nie dość że zimno to i smog się pojawił. Dlatego mieliśmy dzień intensywnych ćwiczeń na macie, ale raczkowac nadal nie umie, no rozjezdza się chłopak i tyle :)
A moja choinka już nie przypomina choinki. Bombki nietłukące robią furorę, a światełka to już w ogóle wprawiaja w nieziemską euforię :)

Czy Wasze maluchy też za punkt honoru postawiły sobie utrudniać Wam zmianę pampersow? Jeszcze jak nie ma czekoladowej niespodzianki to jakoś ogarniam, ale jak jest czekoladowy potwór to wysiadam. Ucieka mi dziecko i tyle. Normalnie brakuje mi rąk. I od niedawna podczas jedzenia ulubioną czynnością Filipa jest uderzanie ręką w łyżeczkę, której zawartość powinna wylądować w buzi a ląduje albo na jego włosach albo na mojej twarzy albo na podłodze. Dlatego już kot się nauczył że jak Filip je, to on siedzi przy krzeselku i tylko czeka aż coś mu spadnie z Pańskiego stołu :-) :). Dodam że nie glodze kota, po prostu jest cały czas głodny ;) ile mu się da tyle zje:-) :)
 
reklama
Aleks też czasem próbuje kombinować przy zmianie pampersa ale niestety ma to przeze mnie utrudnione bo trzymam mu nóżki w górze,ale za to jak przychodzi czas na ubranie się to wpada w histerię.Haha koty tak już chyba mają :D Moich rodziców kot też je ile wlezie
 
Do góry