reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
U nas była ok 7razy pomimo tego,że wszystko jest ok.Przychodzi raz w tygodniu i nie mówiła nic,kiedy skończy nas odwiedzać,następnym razem jej zapytam.
 
U nas była 5 razy, ale przysługuje 6. A pielęgniarka środowiskowa przychodzi raz, chyba że coś jej się nie spodoba to zawita drugi raz. W naszej przychodni pielęgniarki nie przychodzą, tylko robią wpis do książeczki zdrowia przy drugiej wizycie na szczepienie.
 
u nas powiedziała ze do konca 2 m-ca.
Czy ktoraś karmi mm ? Jesli tak to ile dziecko ml wypija i jak czesto?
Bo moje ciągle glodne dzisiaj kończy 6 tyg i podaje mu 120 co około 3 godz ale cięzko mu wytzymać te 3 godz...
 
Dzień dobry w ten upalny poranek :)

Współczuję Wam tych nieprzyjemnych przygód zdrowotnych Maluchów. Ale najważniejsze, że wszystko się normuje. Szczepienie budzi niepokój chyba i każdego rodzica, tym bardziej że coraz więcej jest negatywnych opinii na ich temat.

My ładnie przespaliśmy noc, tylko dwie pobudki na karmienie, czyli spaliśmy od godz. 21 do 6.30. No ale synuś odbije to sobie w dzień, bo ma drzemki po 15 min. i zanim zdążę go odłożyć do łóżka to już się budzi, ale jest też jedna drzemka po 1,5 h.

Dziewczyny mam takie pytanie: czy jeszcze prasujecie wyprane ubranka Waszych pociech? Bo ja tak, ale mąż mnie opierdziela, że trochę przeginam.
Ja mojemu 7leniemu wszystko prasuje to co dopiero niemowlęciu... Do roku to trzeba,a potem to już z przyzwyczajenia, wyprasowane lepiej wygląda, nawet piżama.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ktoraś karmi mm ? Jesli tak to ile dziecko ml wypija i jak czesto?
Bo moje ciągle glodne dzisiaj kończy 6 tyg i podaje mu 120 co około 3 godz ale cięzko mu wytzymać te 3 godz...

My w niedzielę kończymy 11 tygodni i Mały zjada czasami 90 ml a czasami 120 ml. Starcza to na 2-2,5 godziny. Położna mówiła, że jak 150 ml będzie mu mało to można zagęścić kleikiem albo kaszką. Ale 6 tygodni to chyba za wcześnie na te rarytasy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia0121 no właśnie 11 a 6 tyg to duża różnica wiekowa a jedzą podobnie, mój już jest pulpecik, mi pediatra kazał oszukiwać wodą z glukozą, ale nie chciałabym przyzwyczaiać dziecka do słodkości.
 
Do góry