reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

perelka83 - a ile Twoja dziecina waży? Mój ma równe 6 kg, a urodził się z wagą 3180 g. Właśnie zaglądam do swoich notatek z karmienia i widzę, że w 6 tyg. też potrafił zjeść jednorazowo 90 czy 120 ml w odstępach 3-godzinnych. A notatki zaczęłam prowadzić zaraz po powrocie do domu ze szpitala, kiedy to położna powiedziała, że Filip je za mało :)
 
reklama
kasia0121 - nie wiem ile teraz waży, we wtorek mamy szczepienia to będe wiedziała, natomiast 26.06 czyli miał równy miesiąc bylismy u pediatry ( z powodu kolki) to ważył 4500 g, a waga urodzeniowa 3150 g.
 
Witam nowe majowki. Moja mala jest mega marudna podczas tego swojego skoku rozwojowego
Ja mojemu 7leniemu wszystko prasuje to co dopiero niemowlęciu... Do roku to trzeba,a potem to już z przyzwyczajenia, wyprasowane lepiej wygląda, nawet piżama.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
DaWo a jak buzka u Twojego maleństwa bo tez chyba mieliście ten problem co Olo i My? Czy juz lepiej i co stosowałaś?
Ja ciągle narazie jeszcze prasuje(piorę prasuje karmie gotuje sprzątam) i tak wkoło. Przed porodem bylam pracoholikiem a teraz te obowiązki domowe przytłaczają mnie na dłuższą metę nie do wytrzymania wielki szacun dla kobiet które całe swoje życie poświęcają rodzinie
 
U nas wczoraj marudzonko przed zasnieciem, ale pozniej uwada, uwaga - my dziś zaliczyliśmy sen od 1 do prawie 11 z dwiema pobudkami. Mama dalej nie może wyjść z szoku ;-)
 
Jahjahbob - to pozazdrościć tylko. Nam najpóźniej udało się wstać o 8 rano po przespanej nocy, ale przez to mąż spóźnił się do pracy :D Budzik w postaci Syna nie zadziałał na czas.:p

Za to u nas wydłużają się odstępy między drzemkami w dzień. Teraz to jest 2 godziny aktywności, z czego 1,5 godziny noszenia na rękach bo świat z perspektywy rąk mamy wydaje się być ciekawszy niż ten z łóżeczka czy leżaczka/bujaczka:)
 
Halo halo, a co tu dzisiaj taka cisza? ;)My sobie właśnie spacerujemy i snu ani widu ani słychu;)
U nas na wczorajszym spacerze snu niewiele. Jedyny plus, to taki, że spacer był szybki i krótki, bo pojawił się nagły głód i płacz.
Jeszcze trochę i spacery możliwe będą tylko po domu, lub też na świeżym powietrzu, ale z cycem w buźce :)
 
reklama
Po dlugim spaniu dziecie me dopadl wilczy głód. Juz drugi raz karmimy sie od 11, zaraz mała ssawka wszystko ze mnie wyssie i tylko ubranie zostanie
U nas wczorajszy spacer tez z patrzeniem w bude, znacie te dreszczyk, prawda? Obudzi sie czy nie?
U Was tez dzis tak lepko? Aura...
 
Do góry