reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mnie tymczasem nie bangla z aplikacji w telefonie, a jestem na wyjeździe kilka dni jeszcze i niekoniecznie mam kompa. :(
 
reklama
Witam, jestem mamą dziewczynki urodzonej 12 maja. 55 cm, waga 3,65. Śledze forum od lutego, ale dopiero dzis zalogowalam sie i postanowilam napisać zanim znikniecie w prywatnej grupie. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno i przyjmiecie mnie do grupy?
 
@DaWo u nas te krostki nie mialy az tak duzej czerwonej otoczki, przynajmniej tak mi sie wydaje..
Moze warto lekarzowi pokazac?



Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamusie, widzę że jest teraz dużo zapytań o dołączenie do majowek[emoji4] skromnie chcialam zapytać czy jest jeszcze szansa na mnie i mojego bobaska[emoji57]. Mialam termin na 24 czerwca ale mojemu synkowi sie spieszylo i zostalam mama 31 maja[emoji16] Miłoszek 2,88kg 49cm.

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grupa się zamyka żeby w zaufanym i sprawdzonym przez wiele miesięcy gronie moc pisać o swoich prywatnych sprawach lub zamieszczać zdjęcia których nie chcą upublicznić.
To już kolejna zamknięta grupa majowych mam.
Proponuje pisać tutaj, poznacie się, zaprzyjaźnicie i może zamknięcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję za odpowiedź[emoji4] w takim razie jeśli są jakieś chętne mamusie do ,, nowej" kontynuacji wątku, które chca tak jak ja dzielić się swoim doświadczeniem i wątpliwościami to piszcie. Chętnie poznam majowe mamusie[emoji16] Dziewczyny z zamkniętej grupy buziaki dla Was i waszych maluszków[emoji8]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej hej :) ja jestem :). Jak pisałam kilka postów wstecz jesteśmy po szczepieniu i od nocy gorączki brak :). Także bierzemy wozek i ruszamy na spacer jak się tylko Mały obudzi.
 
Do góry