reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Witajcie Dziewczyny ! :) W końcu jestem ! Przeczytałam Was od deski do deski i zaczynam nawijać. Nie odzywałam się, bo musiałam się jakoś oswoić z tą nową zaistniałą sytuacją :)
Więc może zacznę od początku, ale w skrócie. Termin miałam na 21 z usg, a na 23 z OM, jednak moja Mała nie chciała zejść niżej ani centymetr, więc 30 maja pojawiłam się w szpitalu, wtedy była pierwsza próba wywoływania porodu i 9 godzin leżenia ... na szczęście bez bólu, ale też bez skurczy i żadnych efektów.
31 maja przerwa, leżenie i nuda , natomiast 1 czerwca druga próba wywoływania. I znów zapowiadało się tak samo 9 godzin leżenia, szyjka dłuuuga, dziecko wysoko- chociaż już pod koniec czułam skurcze, które w ogóle się nie pisały na KTG, ale dotrwałam do końca. Po wstaniu z łóżka i wejściu do toalety zaczęłam krwawić dość mocno. I wtedy już zaczęła się szybka akcja, usg, zebranie lekarzy i cesarka. I tak o 21.15 na świat przyszła Alicja . 3.900 wagi i 57 cm.
 
reklama
Waraai - kurczę no namówiłas mnie na ten kokon [emoji4] a niunia jakie ma włoski - szok [emoji7]

Zauważam pewna prawidłowość - wszystkie body z długim rękawem są dobre na długość ale rękawy są zbyt długie...

Co do kupek - to u nas często wyglądają tak jak opisujesz... ja nic z tym nie robię... czytałam że to normalne [emoji4]

Ula - gratuluję [emoji122] duża dziewczynka [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DaWo - pytanie czy te kupy są po prostu luźne czy całkiem wodniste, tak, że wszystko wsiąka w pieluchę?

@*Ula* - witaj po przerwie! Wielka ta Twoja Alicja :) grunt, że wszystko dobrze się skończyło. I jak sobie radzicie w tej nowej rzeczywistości?
 
U mnie też kupki teraz rzadsze, i z lekkim śluzem - ale ostatnio nawet pieluchę pokazałam Pani Doktor, która stwierdziła że to normalne. Czasem są bez białych ziarenek, a czasem z nimi. I też prawie przy każdym odgazowaniu jest żółty kleksik. :)
 
@DaWo - pytanie czy te kupy są po prostu luźne czy całkiem wodniste, tak, że wszystko wsiąka w pieluchę?

@*Ula* - witaj po przerwie! Wielka ta Twoja Alicja :) grunt, że wszystko dobrze się skończyło. I jak sobie radzicie w tej nowej rzeczywistości?
Nie wodniste bo do tyłka też jej się przyklei jak taka większą zrobi, ja już zapomniałam jak to było z Frankiem, zresztą jego nie karmiłam piersią to też inaczej robił...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez jest sluz. Bardzo sie tym martwilam, ale pediatra powiedziala, ze jesli jem nabial i banany, to kompletnie normalne.

To co? Idziemy do nowego watku?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez jest sluz. Bardzo sie tym martwilam, ale pediatra powiedziala, ze jesli jem nabial i banany, to kompletnie normalne.

To co? Idziemy do nowego watku?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
A to przejście jest bardzo skomplikowane?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idziemy idziemy. @DaWo - wystarczy klinkac link z wiadomości prywatnej, którą powinnaś dostać.

A jak kupa nie wodnista to ok. Luźna powinna być no bo z samego mleka twada się nie zrobi :p
 
reklama
Do góry