reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

MamaAWR - a USG główki i brzuszka dlaczego robisz? Nosze w pionie bo czasami to jedyna pozycja żeby uspokoić moja niunię...
Dzisiaj 2 miesiące[emoji16][emoji16][emoji16]
Wstyd się przyznać ale go gin idę dopiero w poniedziałek...

Moje dziecko robi coś dziwnego - trze całą twarzą o mnie, tak jakby wycierała nos, wbija twarz we mnie i szybko z lewo i prawo... nie wiem jak to opisać... dziwne to jest i nie wiem co robić...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mary robi dokladnie to samo. Czasem jak jrst glodna, ale czasem tez po jedzeniu. I tez nie rozpracowalam jeszcze o co kaman..

Dzien dobry dziewczeta! U nas standardowa nocna pobudka o 4:00 (musimy spiocha budzic) i potem spanie do prawie 9. Chyba sie juz tak to moje dziecie ustawilo :) a budzimy o tej 4, bo potem wlasnie ladnie spi do rana, a tak to by byla rosyjska ruletka :)

@mamaAWR super, ze badania ok :) tylko kurde nadal zagadka skad takie wyniki u Dominika..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gulba- już się śmieje w głos?? Czad! U nas dopiero od niedawna uśmiechy i to nie za często. Zazwyczaj rano nas uraczy i trochę wieczorem, w ciągu dnia niekoniecznie. A między naszymi maluchami tylko dzień różnicy! Wiki jeszcze czasem nie może utrzymać wzroku na mnie, mocno musi się postarać
 
U nas uśmiechu dużo, szczególnie rano po przebudzeniu i tak naprawdę po każdym przebudzeniu uśmiech a najlepsze są uśmiechy i gaworzenie z zabawkami....i zauważyłam że jak do Niej przemawiam gu gu i opowiadam Małej to mi odpowiada po swojemu...z takim przejęciem że całą buzką opowiada. ..ale nad moją twarzą też nie zawsze sie skoncenruje i nie zawsze wzrok podaża za zabawka jak niema chęci...

A jeszcze mi sie przypomnialo z wczorajszej wizyty na usg bioderek. To byla nasza druga wizyta i dwa razy ok wiec dopiero jak będzie chodzić Olenka, ale pytalam sie o nosidlo Tula to powiedzial mi że On do trzeciego miesiąca nie poleca nic oprócz wozka i lezenia no i lezenia na mamie itp. Bo On uważa że i chusta i nosidla ale miekkie jak chusta to powinny być od trzeciego miesiąca ala przytoczyl ze w Afryce matki noszą w chuscie od urodzenia i jest wszystko ok więc mówi ze ten temat to rzeka...i jak jest dobrze to ok a jak źle to się zrzuca na byle co...i bądź tu madry...chyba każda mama musi swoim rozsądkkiem sie kierować

MamaAWR, cieszę sie wyniki Dominika są dobre.

Milegp dnia...zaraz śmigamy do fotografa :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, no najlepszego dla dwumiesięczniaków od Ali :D
U nas dziś noc z jedną pobudką mniej, ale spanie w dzień słabsze i z trudnościami plus kichanko :)

Widzę, że z tym usg bioderek to różnie. My byliśmy w 4 tygodniu, a następna wizyta ma być po skończonych 4 miesiącach. U nas też senny dzień był, ale to chyba po szczepieniu. Mały mi spał wczoraj od 14 do 5 rano tylko z przerwami na jedzenie, jak nie on, no i gorączka nas dopadła. Powiedzcie mi czy są czopki przeciwgorączkowe dla niemowlat? Bo mężowi w aptece farmaceuta powiedział, że nie ma i kazał nam czopki z dawką dla dorosłych dzielić na pół. Na razie jedziemy na paracetamolu w zawiesinie.

Paracetamol 50 mg podawałam na zalecenie pediatry. :)
Witam serdecznie nowe Matki Majówki :D

@mamaAWR - to krok w przód i wykluczone co nie co, ale nadal nie wiadomo ... Ech, zaciskam kciuki za Dominika!!!
@Lefkowa - no chylę czoła!!!! :)

@Olo32 - Mary Śpioch! :D To Ty się wysypiasz :D:D

A to my na zakupach:
19875599_1504336329588495_8852163620361539984_n.jpg
 
Martussa, Ty jyz w obcasach ;) zapomniałam jak sie chodzi w takich butach...;)

Waraai, no no ale szybko sie rozmnażasz ;) już dwie corki :rofl:
 
@Martussa82 no nie narzekam z tym spaniem ;) maz i ja jestesmy MEGA spiochami, więc dobrze sie zlozylo, ze Mary tez pospac lubi :)

Buty na obcasie ojej! Faktycznie juz nosic mozna :) tylko ja mam tylko jesienno-zimowe na obcasie ;) no i szpilki z wesela. Damn ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam pediatra za dużo nie powiedział o zbijaniu gorączki, tylko tyle żeby kupić paracetamol dla niemowlat wg uznania i stosować zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Dostałam swobodę w działaniu -super . No ale co się dziwię skoro pielegniarka chciała małego zaszczepić dwa razy na wzw bo myślała że przyniosłam szczepionkę 5 w 1.

Ehh, buty na obcasie... ubrałam na chciny i szybko się ich pozbyłam, a przed ciążą dzień w dzień śmigalam na obcasie
 
reklama
U nas uśmiechu dużo, szczególnie rano po przebudzeniu i tak naprawdę po każdym przebudzeniu uśmiech a najlepsze są uśmiechy i gaworzenie z zabawkami....i zauważyłam że jak do Niej przemawiam gu gu i opowiadam Małej to mi odpowiada po swojemu...z takim przejęciem że całą buzką opowiada. ..ale nad moją twarzą też nie zawsze sie skoncenruje i nie zawsze wzrok podaża za zabawka jak niema chęci...

A jeszcze mi sie przypomnialo z wczorajszej wizyty na usg bioderek. To byla nasza druga wizyta i dwa razy ok wiec dopiero jak będzie chodzić Olenka, ale pytalam sie o nosidlo Tula to powiedzial mi że On do trzeciego miesiąca nie poleca nic oprócz wozka i lezenia no i lezenia na mamie itp. Bo On uważa że i chusta i nosidla ale miekkie jak chusta to powinny być od trzeciego miesiąca ala przytoczyl ze w Afryce matki noszą w chuscie od urodzenia i jest wszystko ok więc mówi ze ten temat to rzeka...i jak jest dobrze to ok a jak źle to się zrzuca na byle co...i bądź tu madry...chyba każda mama musi swoim rozsądkkiem sie kierować

MamaAWR, cieszę sie wyniki Dominika są dobre.

Milegp dnia...zaraz śmigamy do fotografa :)
Hmmm a czy w Afryce dzieci badane są przez ortopedów , pediatrow tak jak nasze [emoji12] ? Matki noszą dzieci w chustach bo tak im wygodnie i dzieci są pilnowane przed ewentualnymi zagrożeniami typu węże , pająki i inne drapieżniki.
Myślę że na wszystko trzeba wziąć poprawkę [emoji6]



Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry