reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hejo! Dzis jakis taki dzien, ze nie mialam Was nawet kiedy poczytac az do teraz i zamiast spac, nadrabiam ;)

Dzis histeria byla dwa razy. Moze to faktycznie skok rozwojowy. Troche jest u mnie inaczej @mamaAWR, bo Marys chce jesc, w trakcie dostaje tej histerii.. Dzis to mogl byc brzuch, bo jadla na potege, a kupa byla w nocy, a kolejna, niewielka, dopiero przed wieczorna kapiela. Tak wiec troche moglo ja to meczyc, bo zazwyczaj kup jest znacznie wiecej.

Spala dzis trzy razy - po godzinie na klatce u mnie i u mojej mamy, ktora wpadla w odwiedziny oraz z pol h na spacerze. Ogolnie po kapieli zamiast odplynac przy cycu i spac, to oczy jak pońć złotych i jesli juz przysypianie, to za chwile odruch moro, ktory ja budzil... Zobaczymy jak bedzie w nocy...

My usg robilismy w ramach pakietu w Medicover. Mocno nam sie to oplaca, bo za miesiac cala rodzina placi bodajze 200zl, a korzystamy na potege (Marys i ja, bo maz jeszcze ani razu od dwoch lat u lekarza nie byl ;)).

Mary tez ciumka sobie piastki jak jest mega głodna i ma je w zasiegu paszczy. A jak ich brak, to bardzo lubi moje i meza bicepsy, moj dekolt i .. sutki meza! ;)

Gardlo chyba jest ok. Probowalam zagladac podczas ziewania ;)

@Lefkowa gratulacje! Zuch dziewczyna!!

@Karlik no warto sie zorientowac jak te wszystkie rozne schorzenia w rodzinie wygladaja. Ja wiem, ze mam antygen hla b-27 odpowiedzialny za choroby autoimmunologiczne związane ze stawami glownie. Mala ma 50% szans, ze go odziedzczyla. Poki co u mnie jakichs specjalnych objawow nie daje, ale w przyszlosci moze byc roznie. Zakladam, ze mam go po tacie, bo ma problemy glownie z plecami, ale do lekarza oczy więc isc nie chce..
Tak wiec warto sie rozeznac.


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hello...ale mam dziś energii...dziecię zawiezione na półkolonie i sprzątam...i Wam przesyłam dużo energii :)
A dziewczyny mam pytanie robilyscie kiedys maluchom 2 miesięcznym zdjęcie na dowód? Jak wyglada zrobienie takiego zdjęcia?
 
Cześć Dziewczęta! :)
Mam dziś gości, la la la :)
od wczoraj sobie działam powolutku, la la :)
Dorzucam na dziś do kawki:
19247739_1503207516368043_6603965810365445162_n.jpg
 
Hello...ale mam dziś energii...dziecię zawiezione na półkolonie i sprzątam...i Wam przesyłam dużo energii :)
A dziewczyny mam pytanie robilyscie kiedys maluchom 2 miesięcznym zdjęcie na dowód? Jak wyglada zrobienie takiego zdjęcia?
Ja robiłam [emoji16] ale mały miał wtedy 4 miesiące.
Robisz jako tło, czyli zarzucają na ciebie biała płachtę/prześcieradło i trzymasz dziecię na rękach frontem do aparatu.
Gorzej ze sprawieniem żeby dziecię patrzyło na aparat [emoji12] i miało zamknięta buzię. U nas buzia była otwarta ze zdziwienia [emoji50]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martussa, ale apetyczne....wpadam dzis na kawę do Ciebie :)

Lalamido, dzięki...bo dziś lub jutro czeka mnie takie zdjęcie. Starszy miał zdjecie na paszport jak juz siedział a przy Oli nie wiedzialam jak i co ....
 
@Olo32 - to faktycznie mógł być brzuszek. U nas to już taki standard, że nie traktuję tego jako anomalię. Pomagają masaże i rozgrzewanie termoforkiem.

Z tymi chorobami to mnie zastrzeliłyście. Ja nic nie wiem o chorobach genetycznych w rodzinie i nikt mnie nie pytał. Wiem tylko, że teściowa ma padaczkę, ale leczoną i żadnych ataków nie miała od lat.. hmm.. może powinnam o tym wspomnieć lekarzom?

@marta:-) - energia się przyda. My jeszcze w łóżeczku. Właśnie prubójemy masażami wygonić nocną kupę :p

Dominik drugą noc z rzędu nie obudził się na karmienie po drugiej. W końcu sama o 4 go wybudziłam i od razu pożałowałam. Dostał takiego moro, że rąbną obiema rękami w szczebelki łóżeczka. Nawet ochraniacze nie zamortyzowały takiego uderzenia. I mina, jakby ducha zobaczył. Cud, że w takim stanie cyca znalazł.
A potem stękał i charkał do 6.
To chyba nie był dobry pomysł z tym wybudzaniem.. no ale 7h bez jedzenia!!
 
Cześć Dziewczęta! :)
Mam dziś gości, la la la :)
od wczoraj sobie działam powolutku, la la :)
Dorzucam na dziś do kawki:
19247739_1503207516368043_6603965810365445162_n.jpg
Namówiłaś mnie !!! Jadę do Ciebie w gości [emoji39] . A innym gościom powiedz że ... rotawirus, malaria i gorączka afrykańska [emoji83]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry