reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@MajaMaj to dluga historia z tym antygenem. W skrocie: mialam na piszczelach takie guzki, z ktorymi chch (chujowy chirurg) wyslal mnie do onkologa. Ten nic nie stwierdzil, za to pani dermatolog przez rajstopy rozpoznala rumien guzowaty. Bylam u kilku reumatologow z tym i jeden kazal zrobic badanie na antygen. No i sie okazalo, ze go mam. Badanie normalnie z krwi.

@Martussa82 o mniam!!

@mamaAWR moja Mary juz standardowo 7h w nocy bez jedzenia wytrzymuje, ale ja budzimy (jak nie zaspimy) po jakichs 5-6h na szamke, bo wtedy ladnie do rana wytrzymuje i budzi nas kolo 8:30 :)

No i w nocy byla kaka demona po calym dniu bez kupy (pizdryczka kupnego przed kapiela nie licze ;)).

Zimno dzis!!

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oraz patrzcie, jakie ladne zdjecie udalo mi sie popelnic ;)

1499159442-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko, mam jeszcze jedno ciachooo a i wtrawnie cosik będzie - wbijajcie :D

@mamaAWR - a nie chcesz 1/4 czopka glicerynowego zastosować? Działa cuda :D
A może Dominik już tak będzie spał? Wolno naszym maluchom już tyle czy koniecznie muszą jeść??
NIe chcę czopka jeszcze, bo to nie zatwardzenie. Młody po prostu nie wie jak ma brzuch napiąć, ale jak mu się już uda to kupa jest normalnej konsystencji, że się tak wyrażę :)
Czopek chyba niewiele pomoże w takim przypadku.

@Olo32 - piękne, artystyczne zdjecie :)
 
@Martussa82 - czyżby u Was tak Ciepło było? Ja właśnie wróciłam ze spaceru kompletnie przemoczona. Folia na wózek się przydała :)
A teraz widzę, że słoneczko wychodzi. No złośliwość normalnie :p
 
Piękne zdjęcia dziewczyny!!!
U nas pogoda w kratkę raz słońce raz deszcz i wiatr....wrrr....ale niedługo szykujemy sie na bioderka i po Mlodego odebrać z półkoloni...ja dzis ogarnelam dom i swoje paznokcie u nóg....wkońcu...waga wróciła z przed ciąży....no może jakieś kilo wiecej ale to w piersiach jest ;)... i pazurki zrobione...jak nie ten sam człowiek ;)
 
Cześć Dziewczyny :)

Chciałam się przywitać ;) jestem majową mamą małego słodziaka :) urodzony 5.05 przez cc ze względu na brak postępu porodu w II fazie. Ogólnie jak mi Tymek powie będąc nastolatkiem, że on się na świat nie pchał, to Mu przytaknę
Rodziłam na Karowej w Wawie, a mieszkamy na Białołęce :) lat 31, Tymuś jest naszym debiutem w tworzeniu nowego życia
Trafiłam tu dosyć późno, ale liczę, że wsiąknę w grupę :D

Udanego dnia :)
 
reklama
Do góry