reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@Olo32 - nie wiem jak to jest, ale przed chwilą miałam tę samą akcję. Dziecko spokojnie bawi się w łóżeczku, no ale kupa - trzeba przewinąć. Mąż przewinął - dziecko nadal spokojne, zadowolone - podał mi, żebym go nakarmiła - spokój - zobaczył cyca - wrzask! Wręcz histeryczny. Uspokoił się dopiero jak go wsadziliśmy z powrotem do łóżeczka i daliśmy smoczka. Dziecko odpłynęło i śpi teraz O.O
Nie utrafię za nim nigdy chyba. On po prostu nie miał ochoty jeść i chciał tylko świętego spokoju. Może Maryś ma to samo?
 
reklama
Aaa takie te biustonosze z h&m ok to taki jakby sportowy- to taki mam :(
Marta:) ja bym smoczka nie dawała. Mój nie chce smoka ale czasem mu wtykam jak jest potrzeba. Denerwuje go to ale czasem zasysa. Nie lubię smoków ale ratują sytuacje.

Dobrze ze przypominacie o biodrach bo zapomniałam się umówić. My mamy mieć kontrole za miesiąc.

Ta moja super lekarz rehab tez sceptycznie się wyraża o chustonoszeniu.... ze leżenie płasko - śpimy na plecach/boku, bawimy sie na brzuchu. Ale nie dopuszczamy do nerwów na brzuchu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My jutro na bioderka, 100 za 5minut, no ale dali becikowe [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje!!
To teraz opowiadaj co u Ciebie i Ani. Jak Wam idzie cycolenie? Jak rośnie? Jak się czujecie obie?
 
Udało się !!! :) obroniona na 5. Teraz na 100 % mogę zająć się macierzyństwem.
Brawo Ty !!![emoji2]

Ja broniłam się w lutym [emoji1] 5/5/5 i jeszcze mój dyplom gdzieś krąży po Warszawie i jakiś publikacjach ... ale nie wiem gdzie [emoji12] . Mój recenzent uparł się że musi go upubliczniac.
W sumie to mogłabym wogole dyplom odebrać z dziekanatu [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś byłam u dr Czecha na bioderkach. I jest git [emoji4] a wizyta 130 zł.
Kolejny mało rozmowy ale dobry lekarz więc polecam. Puki co mamy mała asymetria ale to nie jest jeszcze moment na rehabilitację. Poczekam.

Dziś dopiero sobie ...hmmm... przypomniałam że muszę chłopaków bardziej pilnować pod względem ortopedycznym i kregoslupowym wogole.
Pierwszy lekarz który zapytał mnie czy w rodzinie były jakieś problemy ortopedyczne i co ... oczywiście że były bo mój tata miał wrodzona ostra skolizę i to taka na maksa.

Jak lekarze pytają o nowotwór w rodzinie to się im wyliczeń lub nie ale tak naprawdę rzadko pytają o inne schorzenia genetyczne.

A tak szczerze to nigdy jakoś nie myślałam o tacie że jest genetycznie uszkodzony, był jaki był... dobry, kochający, czuły i romantyczny trochę . A cała reszta jakoś znika. No miał te 155cm, duży brzuch bo całe życie na lekach i ta skolioza ale kurcze no dzieci nie widzą takich rzeczy . Tata to tata.

Muszę poszperać i dowiedzieć się więcej bo wiem że miał też problem z nadmiarem czerwonych krwinek i to tak cztery razy więcej niż powinien. Miał wtedy upuszczana krew i dolewane osocze (tak w skrucie) . Ale może to też ma jakieś podłoże genetyczne i powinnam o tym informować [emoji33]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry