reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Moje dziecko nie śpi od 7:20 (gdzie w nocy też nie śpi ciurkiem).

Proszę mnie uratować. [emoji16]
Leć na spacer [emoji1]. U nas to zawsze działa.
Wczoraj tata próbował go uśpić czytając instrukcję obsługi samochodu i nic ... włożył go do wózka wyszedł przed klatkę schodową i bobo padło [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lalamido u nas wózek działa: rzadko.
Dziecię potrafi półtorej godziny gapić się w budę.

Zasnęła.
Zatem i ja idę spać.

A na obiad zamówię pizzę. ;P

@Karlik pochwal kawalera!
Dobry nawóz to podstawa obfitych plonów. A pewna jestem, że i podlewa słusznie. ;P

@Martussa dobrze, że córa bez temperatury znosi tymczasem te szczepienia. Może uda się, że w ogóle przejdzie poszczepieniowy okres bez większych atrakcji. :)
A 5kg! Rany! Byłabym Pudzianem od noszenia jak stąd do tamtąd. :D

@mamaAWR u mego syna było w tym wieku podobnie, ale nie pamietam, jak to lekarze nazwali. Ogólnie niedojrzałość zwieracza czy coś. Autentycznie po 15latach nie pamiętam, ale podobno chłopcy mają częściej.
Był płacz, krzyk do momentu kupy. Ale kupa nie chciała opuszczać mego pierworodnego.
Pomagał termometr.
Na chwilę w dupkę - i szło kupsko.
Takie praktyki dawno temu.. leków nie miałam. ;)

@Olo próbowałam dziś motać sama w chustę, ale z nerwów wszystkiego zapomniałam. ;)
Przeraża mnie to pakowanie dziecka i mocne dociąganie.
Choć efekt był cudny..
Mam kilka dni na naukę przed wyjazdem. ;)
 
Moje dziecię z kolei po całym dniu niespania wczoraj, dziś jest jak zaczarowana (póki co!). Rano co prawda marudki, ale potem stymulacja w postaci kontrastów i grzechoczącej literki sensorycznej. Musiałam ją odłożyć do kosza mojżesza po karmieniu na cito, bo wc mnie wezwało w trybie pilnym. Spuszczam wodę i czekam na płacz. Płaczu brak. Idę do pokoju - leży i sobie macha łapkami. No to ją zostawiłam i zasnęła. I śpi już 2,5h.. Aż jestem zaniepokojona (nie śpi - źle, śpi - źle - takie rozdwojenie jaźni) ;)

@waraai popacz sobie na youtube. Przypomni Ci skutecznie. I bez nerw! :)
 
Wiesz, że nadal wg suwaczka jesteś pregnant :D
Karm, przytulaj a jutro odeśpi, zobaczysz!!!


Młoda sie obudziła, zmieniłam pampka, zjadła i padła, gorączki brak.

Dziewczęta - używacie motylków do fotelików?? OO, takich ło:
Link do: PODUSZKA PODRÓŻNA ANTYWSTRZĄSOWA MOTYLEK MINKY

Się sprawdzają??

Właśnie kurier dostarczył
1498477256-aaaaaa.jpeg


Ta część gdzie ma być główka jest płasko. Powinno być ok. U nas na wsi asfaltu nie uswiadczysz , a wolę tego motylka na spacer niż główkę turlajaca się w każdym kierunku. Zamiast spać wówczas mała się budzi.
Wiesz, że nadal wg suwaczka jesteś pregnant :D
Karm, przytulaj a jutro odeśpi, zobaczysz!!!


Młoda sie obudziła, zmieniłam pampka, zjadła i padła, gorączki brak.

Dziewczęta - używacie motylków do fotelików?? OO, takich ło:
Link do: PODUSZKA PODRÓŻNA ANTYWSTRZĄSOWA MOTYLEK MINKY

Się sprawdzają??


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
oo, jaka ładna :)
Chcę do fotelika bo mi się Ala składa jak paragraf w aucie...

Kurka, ALuśka obudziła się po 13 i zanosiła się płaczem, nie pomagało NIC!
Stawiam na ból w miejscu iniekcji... po 20 minutach dałam czopka z paracetamolem i poszła spać na dwie godziny łkając jeszcze przez sen, obudziła się potem, ciut zjadła i dalej śpi... W życiu żadna z córek tak nie płakała :(
Położyłam się obok i spałam z godzinę...
 
Martussa- ja mam w foteliku taki rogal wokół głowy to nic innego nie potrzebuje. A do wózka głębokiego mam mini rogala.

Byłam u doradcy laktacyjnej!! Najlepiej wydane pieniądze w życiu mojego syna!
Babka mi nasadzila syna na bolesny cyc z raną i nic. Zero bólu!! Nauczyła mnie jak to robić i udało mi się kilka razy. Zero bólu!
Nie mogę uwierzyć. Już zapomniałam ze tak się da.
Mam nie odciągać tylko karmić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ach i wiecie, ze my sie zmagamy z ta wysypka caly czas? Na twarzy jest jej mniej, ale szyja, kark i dekolt to masakra. Jutro dermatolog..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie kurier dostarczył
1498477256-aaaaaa.jpeg


Ta część gdzie ma być główka jest płasko. Powinno być ok. U nas na wsi asfaltu nie uswiadczysz , a wolę tego motylka na spacer niż główkę turlajaca się w każdym kierunku. Zamiast spać wówczas mała się budzi.



Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Czy mogę prosić o link do konkretnie tej poduszki? Urocze są te matrioszki :)

iv09mg7ypomno3bi.png
 
reklama
Olo- układam dziecko rownolegle- brzuch do brzucha. Trzymam pierś tą ręka z której strony karmie- lewa ręka lewa pierś. Łapie ja głęboko od spodu wszystkim 4 palcami tylko kciuk na wierzchu ( ja wcześniej robiłam kanapkę ale prawie zaraz za otoczka). Drugą ręką trzymam głowę dziecka za uszy! Tzn. Obejmuje głowę dłonią przeciwległą tak żeby trzymać za uszy (podobno za kark boli za uszy nie) ja mam kciuk na jednym uchu, wskazujący za głowa a resztę na uchu od spodu- mocno trzymam.
Teraz przykładam sutek do nosa i czekam na otwarcie paszczy. Jak otworzy to ręka z głową mocno pcham na pierś- tak żeby prawie wciskać nos w pierś. On się nie udusi.
No i jak się to zrobi poprawnie to nie czujesz ze karmisz. Nic!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry