reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

MamaAWR- No właśnie o odciąganiu napisałam wyżej :)
Lalamido- takie randki to skarb. My mamy tak mało czasu dla siebie... znajomi mówią ze oni każdy piątek maja zaklepany ze jak klasa syna to kolacyjka i spec. Na początku wydawało mi się straszne ze to trzeba planować a nie spontanicznie ale teraz widzę ze przynajmniej maja ten czas! Po 15 latach razem i takim zmęczeniu pracowym jakie teraz ludzie maja przestałam się dziwić!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Marta:)- jak karuzela? Zamontowałam Oli? Mój tak wodzi wzrokiem ze tez już myśle o niej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Karlik, od dwoch tygodni mamy zamontowana karuzele i jak ma dobry humor to podoba Jej się ale jak ma już zły to nie bawi ją karuzela:p nie jest duża ta karuzela i u Nas oki. Mamy jeszcze na zmianę takie coś
Link do: Tiny Love, Leśni przyjaciele, łuk z zabawkami

bo dostała od dziadków na dzien dziecka i to tez Jej pasuje bo jest niżej. Ale największa furorę robi pszczołka
Link do: Fisher-Price, Zawieszka zwierzak

A nam położna, co prawda już nie przychodzi ale zawsze mogę do Niej zadzwonic doradzila żeby dać Oli 1/4 czopka glicerynowego no nawet jak niema bóli brzucha a juz tydzien nie robi kupki. I jak damy mamy sie przygotowac na kapania bo bedzie mega kupaaaa;)
 
Ostatnia edycja:
MamaAWR- No właśnie o odciąganiu napisałam wyżej :)
Lalamido- takie randki to skarb. My mamy tak mało czasu dla siebie... znajomi mówią ze oni każdy piątek maja zaklepany ze jak klasa syna to kolacyjka i spec. Na początku wydawało mi się straszne ze to trzeba planować a nie spontanicznie ale teraz widzę ze przynajmniej maja ten czas! Po 15 latach razem i takim zmęczeniu pracowym jakie teraz ludzie maja przestałam się dziwić!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Karlik my już po latach bycia ze sobą nauczyliśmy się że warto zawalczyć i wykorzystywać każda chwilę na to aby być ze sobą, wychodzić z czterech ścian i rozmawiać , rozmawiać, rozmawiać [emoji1].
Dla mojego męża jestem już druga żona więc ma historię popsutego małżeństwa a sami też już kryzys mieliśmy i separację. Ale daliśmy radę bo jednak nie umiemy żyć bez siebie [emoji7]. I staramy się teraz bardziej i bardziej i robimy wszystko żeby wieczory nie kończyły się na kanapie przed telewizorem [emoji12].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny!

Jak rejestrowaliście dziecięcia w USC, to miałyście jakieś zaświadczenie ze szpitala?
Bo jestem w urzędzie i nic nie mam. [emoji23]

Jak to wygląda?
Na pewno jedno oddałam do pracodawcy, bo mówili, żeby przekazać.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny!

Jak rejestrowaliście dziecięcia w USC, to miałaś jakieś zaświadczenie ze szpitala?
Bo jestem w urzędzie i nic nie mam. [emoji23]

Jak to wygląda?
Na pewno jedno oddałam do pracodawcy, bo mówili, żeby przekazać.
U nas szpital sam wysyła do usc kartę urodzenia i nic nie trzeba mieć ze sobą oprócz dowodów osobistych.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry