reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

@mamaAWR dzieki kochana! Smaruje pokarmem i nosze te muszle laktacyjne, w ktorych brodawki sie wietrza :) wydaje mi sie, ze i tak jest lepiej niz bylo ;)

A z krostkami jest lepiej - sa bledsze, mniejsze, bez bialych czubkow. Ale nadal ich sporo :/ przemywam woda z platkami owsianymi (tak radziła dr Łaguna), a dzis przemylam swoim mlekiem, tak dla testu. Nie pogorszylo się ;)

A propos Łaguny - udalo sie cos zalatwic, czy odpuszczasz?

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mówiliście o nocnych karmieniach rak? Ze 7 godzin, tak? Ze 4 godziny .... [emoji80] No to ja dziś mam przerwy co 1,5h!! Już drugi raz karmie od 1 w nocy a jest 3 ;(
I to 20 minut za każdym razem! Spać bym poszła....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
MamaAWR- ja już tracę nadzieje ze mi się ta brodawka zagoi:( już ze 3 tygodnie się maże. Było lepiej i znów jest gorzej.
Oj z myśleniem o drugim poczekaj może do roczku [emoji1]mam koleżankę która 1,5roku zachodziła w 1 ciąże a potem niewiadomo kiedy w 3 następne :) ma 5 dzieci (ostatnie bliźniaki). Sami chłopcy [emoji1]

Olo- ja mam wrażenie ze wietrzenie i mleko to już za mało. A jeszcze te rany- wyrwy się ślimaczą tak po karmieniu i jak się przykleja do biustonosza albo do wkładki to oderwanie potem boli [emoji80]tak do bólu się można przyzwyczaić- łatwiej go znieść. Ja lewe karmienie zaczynam z nakładka a po kilku minutach ja ściągam jak brodawka już wymemlana. I tak boli a nakładka powoduje moim zdaniem przyzwyczajenie młodego do mocniejszego chwytu. A karmiłam już bez.... teraz psychicznie nie dam rady przystawić. Cholerka a zaraz będzie miesiąc!! fajna Marys i fajny pra :)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Żalę się mężowi wieczorem na te brodawki i mówię "czy to mi kiedyś przejdzie?" A on na to:
"No jasne, nie martw się, przestaniesz karmić i ci przejdzie!"


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Karlik to koniecznie sprobuj z tym doradca. I zamow te muszle - nie bedziesz podrazniac brodawek i nie beda sie przyklejac do niczego.

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj z myśleniem o drugim poczekaj może do roczku
emoji1.png
mam koleżankę która 1,5roku zachodziła w 1 ciąże a potem niewiadomo kiedy w 3 następne :) ma 5 dzieci (ostatnie bliźniaki). Sami chłopcy
emoji1.png
Ja 5 lat się starałam. Dwie stracone po drodze. Właśnie w tym ból że nigdy nie wiesz czy w następną zajdziesz od razu czy znowu kilka lat. No ale roczek to na pewno poczekamy. Przynajmniej aż skoncze karmić i wyśle Małego do żłobka.

Oj bidulki wy jesteście z tymi brodawkami. Może ten doradca faktycznie pomoże. A może ściągnięcie mleka na zapas i karmienie 1 dzień z butelki, żeby piersi odpoczęły?

A my mamy właśnie drugie karmienie. Młody wczoraj padł wycieńczony o 22 i spał do 4. Przewijanie, szybkie karmienie (7 min) i spał dalej do 6:30. Z tym, że już stęka cały czas przez sen. Chyba go dla odmiany jakieś zatwardzenie wzięło bo nabombił się wieczorem po kokardę a kupy ani widu ani słychu. Stęka, stęka i nic z tego nie ma a brzuch twardy.

Współczuję Karliku nocnych karmień. Jakby mi Młody dał czadu w nocy tak jak i w dzień to bym już chyba na rzęsach chodziła dzisiaj.
 
Żalę się mężowi wieczorem na te brodawki i mówię "czy to mi kiedyś przejdzie?" A on na to:
"No jasne, nie martw się, przestaniesz karmić i ci przejdzie!"


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jaki on troskliwy [emoji12] .
Na te teksty naszych mężów to czasami nie wiadomo czy się śmiać czy płakać [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A te nasze randki z mężem to takie prawie randki [emoji12].
Olo ma dwa razy w tygodniu zajęcia Aikido i po odprowadzeniu go idziemy sobie na małe co nie co do "włocha" albo na kawę do cukierni albo do jakiejś innej knajpki.
Dużo czasu nie ma bo to tylko po godzinie ale o dziwo wyrabiamy się i jeszcze co my się wtedy nagadamy to łoj [emoji16].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olo- muszle zakładam ale mi przeciekają. Wczoraj na zebraniu cichaczem wkładałam wkladke na muszle bo bluzka mokra.
W nocy znalazłam mail z 2009 roku opisujący co mi babka od laktacji poradziła przy nr 1 i miałam 3 dni odciągać pokarm z tej bolącej piersi laktatorem aż do granicy bólu ( nie jak tydzień temu do krwi) i u mnie gojenie trwało tydzień. Tydzień odciągania. Nawet tego nie pamietam ale wygoiła się awtedy i karmiłam rok [emoji1]

Namawiam wszystkie mamy pierwszych dzieci do pisania "pamiętników" z każdego tygodnia życia. Potem się zapomina.

Dziś spałam 4 godziny. Pięknie...

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry