reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja dziś daje piersiom odpocząć i mały jest na odciaganym z butelki. Moje dziewczyny potrzebują odpoczynku [emoji12].
Z małym zjezdzilam dziś pół Warszawy i to ZTM i niuniuś spał i spał. Karmienie odbebnilam w autobusie 509 [emoji41].
Myślałam że da mi popalić ale dał nawet mi lunch że znajomymi normalnie zjeść [emoji41].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja martwiłam się, że od września młody będzie gluty z przedszkola przynosił... Otóż już dziś mamy katar- a malutka ma dopiero 3 tygodnie :( niestety chłopcy przywlekli jakieś wirusisko- im przeszło natychmiast, mam nadzieję że Wika z pomocą mleczka też szybko sobie z nim poradzi....
Laktator mam Medela Swing- uwielbiam go!
 
Ja mam też Canpola i jestem zadowolona.
Jestem zmęczona po masażu, nie wiem co tam nastawiają ale w dwóch miejscach miałam wybite... Jeśli do piątku nie będzie lepiej to będziemy dalej się masować

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś daje piersiom odpocząć i mały jest na odciaganym z butelki. Moje dziewczyny potrzebują odpoczynku [emoji12].
Z małym zjezdzilam dziś pół Warszawy i to ZTM i niuniuś spał i spał. Karmienie odbebnilam w autobusie 509 [emoji41].
Myślałam że da mi popalić ale dał nawet mi lunch że znajomymi normalnie zjeść [emoji41].

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Złote dziecię!! My dziś na kontroli u pediatry. Wszystko ok, waga juz przegonila wage urodzeniowa (rowno 3500g). Pediatra mowila tylko, ze troche za wolno rosnie jej obwod glowy, bo przez pierwsze 4 tygodnie powinien sie zwiekszac o 0,8cm na tydzien, a u niej od porodu (2tyg) przyrosl o 0,8cm. Ale zakladam, ze to blad przy pierwszym mierzeniu ;)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam aventa Philipsa elektryczny i jestem nie zadowolona a kosztowal ponad 400 zl jak bym teraz kupowała to jeżeli swing dziewczyną co ze mną leżała to taki miała pracował ciszej i składał się tylko z 3 elementów
 
Lalamido- jak dajesz piersiom odpocząć to Ci się nie przelewają? Jeżu ja po kilku godzinach nie daje rady bo mnie ciągnie do ziemi.
Olo- ja mam ręczny avent i jest ok ale elektryczny canpol miała laska w szpitalu i wyglądał super.
Majmaj-biedna Viki mam nadzieje ze jej się mleczko dobrze ciągnie z zatkanym noskiem.

A mój Karol nie zrobił dziś ani jednej kupy. Wszystko mleczko się wchłonęło...
Dobrze ze sika dużo :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lalamido- jak dajesz piersiom odpocząć to Ci się nie przelewają? Jeżu ja po kilku godzinach nie daje rady bo mnie ciągnie do ziemi.
Olo- ja mam ręczny avent i jest ok ale elektryczny canpol miała laska w szpitalu i wyglądał super.
Majmaj-biedna Viki mam nadzieje ze jej się mleczko dobrze ciągnie z zatkanym noskiem.

A mój Karol nie zrobił dziś ani jednej kupy. Wszystko mleczko się wchłonęło...
Dobrze ze sika dużo :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
[emoji1] odciągam laktatorem . Inaczej chyba by wybuchły. Mały Je bardzo dużo ok 100ml na raz więc laktacje mam niezła [emoji12] .
Ostatnio zaczął bawić się w trakcie jedzenia i chyba myśli że mam sutki z gumy bo Je wyciąga i wciąga. Zaczęło boleć [emoji19]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lalamido- jak dajesz piersiom odpocząć to Ci się nie przelewają? Jeżu ja po kilku godzinach nie daje rady bo mnie ciągnie do ziemi.
Olo- ja mam ręczny avent i jest ok ale elektryczny canpol miała laska w szpitalu i wyglądał super.
Majmaj-biedna Viki mam nadzieje ze jej się mleczko dobrze ciągnie z zatkanym noskiem.

A mój Karol nie zrobił dziś ani jednej kupy. Wszystko mleczko się wchłonęło...
Dobrze ze sika dużo :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie ten elektryczny canpol ma ta moja swiadkowa, co to blizniaki wczesniaki urodzila i bardzo zachwala. Chlopaki maja sie dobrze i jeden juz nawet jest z nia na salo, drugi jeszcze ma troche problem z utrzymaniem cieploty ciala, ale dzien, dwa i bedzie dobrze :)

Ja poki co nie daje piersiom odpoczac. Brodawki maja sie zdecydowanie lepiej, wisac terapia muszlowa dziala ;)

U nas mala sikala dzis jak szalona podczas przewijania i zamoczyla trzy komplety body + pajac [emoji23]

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo, pierwsze słyszę o tej głowie, chłopcom moim mierzyli tylko podczas wizyt szczepiennych ( czyli po raz pierwszy po porodzie po 6 tyg). Jak byłam z Wiką teraz to tylko ją ważyli...aż sama jutro zmierzę z ciekawości.
Karlik- na szczęście nosek nie jest całkiem zatkany, tylko jej furczy na razie, ale w pogotowiu na noc mam Nasivin (wg różnych źródeł jest od 5 tyg lub 3 mca...)
Zawsze mnie to zastanawia z tą kupą u dzieci- czyli że jak się mleko w całości wchłania to teoretycznie lepiej, prawda? U nas kilka kup dziennie nadal, czasem zdarzy się noc bez kupy.
Waraai, jak w domu? Ogarniasz?
 
reklama
Pierwsza noc w domu za nami.

Młoda budzi się co jakies 2h do piersi i śpi między karmieniami.
Cicha, spokojna.
Spaliśmy z Tatą w trójkę w jednym łóżku (Tata się nie wyspał ;P, ja pierwszy raz spałam trzy razy pod rząd po prawie dwie godziny, gdzie od czwartku rana do wczoraj wyszło mi tego łącznie jakieś 15 godzin).
Położna powiedziała wczoraj, że taka spokojna i niepłacząca jest dlatego, iż ma żółtaczkę. :(
I zrobiło mi się smutno, bo ciągle jeszcze z tego nie wyszłyśmy. Jutro idziemy na pobranie krwi i oznaczenie bilirubiny, i modlę się tylko, by spadła lub chociaż nie wzrastała, żeby nie wracać z marszu na oddział. :(

Ciuszki na 56.
Choć nawet na 56 zdarzają się za małe. Czeka mnie przetrzepanie garderoby. ;)


W domu mam syf.
Brakuje mi też - uwaga! - kocyków. :D
A przynajmniej jednego cieplejszego, same otulacze mam w sumie.

Kot nie może się oswoić jeszcze.
Dlatego mała na noc tymczasem będzie ze mną.


A!
Waga w 5 dobie - 52kg i w 78cm obwodu.
Szwy mi wczoraj wyjęła. Były bardzo długie i wbijały mi się w moje delikatne tkanki. ;)
Jest bosko! ;]
 
Ostatnia edycja:
Do góry