reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Haha Olo32 któ by się księdza spodziewał na roomingu - ja w życiu :)

Lalamido Trzymamy kciuki jutro od rana. Od jutra jest Was więcej o jednego szkraba :D

Miałam dzisiaj ktg - nic się nie dzieje, dalej czekamy. Dół straszny po ktg aż złość na położna się pojawiła że mówi że nic nie dzieje a kobieta co winna ;)
 
@milkaklaudia na patologii mialam sale obok kaplicy. Tez fajnie ;)

Nie denerwuj sie, bo to nic nie przyspieszy, a stresy nie sa nam potrzebne :*

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! W końcu noc i mam chwilę, żeby napisać (jedną ręką na komórce, druga trzyma jamochłona przy cycy) Za poradą mamy testowałam dzisiaj karmienie na rządanie w nocy, bez budzika (w dzień działa). No więc ja kimnęłam na prawie 5h a młody nic. Nawet nie kwęknął. Śpioch paskudny. Wybudziłam go i się teraz karmimy. Z głodu by padł i utopił w siuśkach a nie wstanie sam w nocy :\

Co do jedzenia - ja żrem wsio i mlodemu nic. Owoce, czekolada już od pierwszego dnia. A w domu też lody i wczoraj np była kapusta. Dzisiaj na obiad mam mić rybę smaźoną. Nie stwierdzam żadnych problemów u dziecka. No.. po kiszonych ogórkach ma zielona kupę ale to podobno normalne :)

DaWo - jeszcze raz Ci gratuluję przepięknej córy. No istne cudo żeś wyprodykowała :)

Karlik - nie mogę się doczekać fotki Karola :) głodomór Ci się trafił. A ubranka aktycznie starczą chyba max na tydzień :)

Olo - wiem, że się niecierpliwisz, ale lepiej niech sprawdzą dobrze tę bilirubine. Korzystaj w tym czasie z wszelkich porad położnych.

Lalamido - powodzenia jutro!!!
 
1495766270-aaaaaa.jpeg

Dziękuje za miłe słowa i za każdy dzień z wami[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkiego kolorowego!!! :D
@DaWo - śliczna, cudna i mniam mniam!!!

U nas zrobiło się słonecznie, będzie wózeczek :D

Prezent od Ali na dzień mamy - interwały do karmienia - 4,5 h, 2,5 i 2 h a do tego w miare sprawna konsumpcja i wystarczająca podaż mleczka - a teraz też śpi, co przez kilka ostatnich dni się nie udawało :D
 
Lalamido- trzymam kciuki i dawaj nam znac!!
Milkaklaudia- frustracja ogromna, nie dziwie ci sie i niech otoczenie bedzie cierpliwe...
MamaAWR- z Twojego opisu najbardziej mnie uderzyło- podobno ryba na obiad . To mi uzmysłowiło ze jak wrócę do domu to muszę obiady ogarnąć, nikogo do pomocy w okolicy...
Olo- poprzednimi porodami krocze nam kazali wietrzyć jak leżałyśmy w łóżkach - to by ksiądz miał...

My po nocy.... Spuszczę kurtynę milczenia na moje dziecię.... Jestem jego nadwornym smokiem - jesc to raczej jeszcze nie ma co z piersi ale ja dla niego smoczkiem on dla mnie laktatorem...
Tylko ten hemoroid jeszcze przedporodowa doskwiera a reszta... Nie czuje ze rodziłam tylko brzuch pusty....

Pieknie życzę Wam spokojnego i słonecznego Dnia Mamy!!
 
reklama
Mamusie! Te rozpakowane i nie, wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta!
Mną od rana jakies takie wzruszeniowe emocje targaja, ze olaboga. Wlasnie sie poplakalzm patrzac na mała i uswiadamiajac sobie, ze to moj pierwszy dzien matki po tej drugiej, wspanialej stronie. Ojesu.

Jestesmy już po badaniu krwi i czekamy na wyniki. W nocy budzilam małą na karmienia, zeby jak najwiecej sie napila i wygonila zoltka z siebie. Sama sie nie budzila i byla mocno ospala, bo podobno bilirubina wplywa tez na uklad nerwowy i maluchy takie sa apatyczne troche.
Krocze kaza wietrzyc, ale nie bardzo jest kiedy, bo albo obchody, albo karmienie, albo badania, albo odwiedziny. Ale podobno ladnie sie goi i mnie juz wczoraj kwalifikowali do wypisu. Trzymajcie kciuki za wyniki :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry