reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
@DaWo wiem co czujesz. Jak juz zjechalam na porodowke to moze ze cztery skurcze mialam z macicy, reszta z krzyza plus jednak poczulam, ze mialam operacje kregoslupa, bo ledzwiowy bolal nieziemsko :/

@Karlik ależ cudownie! Gratulacje! U mnie położna też była w szoku, że parte tak szybko przyszły, bo 10 minut wcześniej jeszcze pozwoliła mi isc na siku (nic z tego nie wyszlo, bo sie balam, ze mocniej sie napreze i razem z siku wyjdzie kupa i Mary ;)). W rezultacie musiala mi jednorazowo cewnik zalozyc i wysikac mnie w taki sposob.

Czekamy z Mary na obchod, liczymy, ze dzis stad wyjdziemy. Mala budzi sie juz regularnie na karmienie i jakos nawet chyba niezle uczymy się siebie nawzajem :)

A i chyba nigdy nie widzialam mojego meza tak zakochanego. Wczoraj co prawda zdychal po pepkowym ;) ale zapatrzony w coreczke bardzo :)
1495691752-aaaaaa.jpeg


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom

Cudna Twoja Mary :)
 
Lalmido do jutra. ;)


Ja to muszę posprzątać i poprać po wyjeździe gości. [emoji14]
A goście jeszcze są. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O tak, jutro ja [emoji1]. Padre w nocy zaczął się stresować i rewolucje żoładkowe miał. Ale twierdził że jeszcze nie rodzi [emoji23].
Do wieczora siedzę sama bo chłopaki do Słomczyna pojechali, więc dziś mam dzień przygotowań... znaczy się nogi muszę odnaleźć w tej dżungli, żeby jednak na stole małpolód nie leżał [emoji2] . Chociaż... podobno pochodzenie od małpy jest prywatną sprawą każdego człowieka [emoji85] [emoji86] [emoji87] .
Puki co objawy takie same jak wczoraj, czyli nic mi się nie chce i brzucho na skurczach i pobolewa. Młody chyba na odchodne chce mi tak skopać wnętrzności żeby mi się już dzieci odechciało [emoji6] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O tak, jutro ja [emoji1]. Padre w nocy zaczął się stresować i rewolucje żoładkowe miał. Ale twierdził że jeszcze nie rodzi [emoji23].
Do wieczora siedzę sama bo chłopaki do Słomczyna pojechali, więc dziś mam dzień przygotowań... znaczy się nogi muszę odnaleźć w tej dżungli, żeby jednak na stole małpolód nie leżał [emoji2] . Chociaż... podobno pochodzenie od małpy jest prywatną sprawą każdego człowieka [emoji85] [emoji86] [emoji87] .
Puki co objawy takie same jak wczoraj, czyli nic mi się nie chce i brzucho na skurczach i pobolewa. Młody chyba na odchodne chce mi tak skopać wnętrzności żeby mi się już dzieci odechciało [emoji6] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom

Lalamido Będziesz miała cudowny prezent na Dzień matki :) i Ty opuszczasz nasze grono dwupakow no ja nie wiem... :p Chociaż Możesz się przygotować bo ja niby pilnuje swojego zarostu ale czasami wymyka mi się spod kontroli ;)
 
Japitole! Dziewczyny, ale cudne wieści z rańca!!! Witamy Karola Wielkiego i Gabrielę Wspaniałą!!! Odpoczywajcie kilka chwil i wracać szybciutko do nas.
Olo- Maryś śliczna, u mnie też tatuś oszalał na widok Wiki :) No i też mnie cofnęła położna z kibelka bo powiedziała, że ona widzi że z tym siknięciem pójdzie i moja księżniczka- miała rację. Siknęłam sobie bezkarnie jak wody chulstnęły (jest taki wyraz???) Ja nadal nie umiem wstawić zdjęcia, ale na nowe dzieciaczki czekam z niecierpliwością.
Lalamido- to teraz Ty na tapecie? I Milkaklaudia?
Waraai, Ty już pogoń tych gości, to nie wypada tak dobrze się czuć w tym tygodniu ciąży!!
Melduję, że zostały mi jeszcze 2 kg pociążowe- a od porodu nie minęły jeszcze 2 tygodnie... Znów mam nogi jak patyki, nie cierpię ich!
 
DaWo śliczna córcia!

Majamaj, ale szybko zjechałas...mi tak szybko nie chce iść...w poprzedniej ciazy też szlo jak burza a teraZ pomimo karmienia waga nie chce iść w dół...bo podjadam słodkie :p pewnie dlatego...;)
 
reklama
Do góry